Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 3/3Т - OxygenOS ъпдейти - Обсъждане и коментари

Моят 3 съм го дал на майка ми да го ползва от около 9 месеца. Този уикенд й инсталирах последния упдейт и й активирах отключването с разпознаване на лице. Наистина е светкавично. Толкова светкавично, че направо ме издразни. Smile Не съм му тествал сигурността със снимка и други варианти (нямах време за това), но честно казано не виждам как може да е адекватна.

OnePlus 3 64Gb

Цитирай
Аксесоари

И аз ще го дам на бащата, но ако излезне нещо на пазара , което да си заслужава смяната и да не е нереални пари.

Пп: има ли вариант да се използва face unlock, но да те води до лок скрийна, а не директно до хоум?

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Има опция като те разпознае да чака swipe на lock screen-а както при iPhone десет.

Аз съм на последната бета и съм много доволен от работата и поддръжката на телефона и то след 2 години. Но няма как - есента ще се сменя или с Пиксел 3 или с OnePlus 6T.

Sent from my OnePlus 3T using Tapatalk
Цитирай

(2018-06-08, 16:01:14)asbozh написа:  Има опция като те разпознае да чака swipe на lock screen-а както при iPhone десет.

Аз съм на последната бета и съм много доволен от работата и поддръжката на телефона и то след 2 години. Но няма как - есента ще се сменя или с Пиксел 3 или с OnePlus 6T.

Sent from my OnePlus 3T using Tapatalk

И аз натам съм се ориентирал ама като знам че пиксела ще е една лека кола пари май ще е 6Т Big Grin
Цитирай

От OnePlus са потвърдили, че се очаква Treble за 3Т: https://twitter.com/OnePlus_Support/stat...9879668736
За 3 нищо не се споменава, но ще видим.

Може би требъл ще дойде с последната Бета, която се готви от Китайците.
Цитирай

Последната бета излезе без нещо интересно. Не ми отваря линка към Twitter, но ще видим. Очаква се до края на поддръжката (Ноември месец) да излезе 8.1, а Требъл ще е само бонус за къстам ромове след това.[Изображение: 4d7eb580387221e50bf8be00b04df1ce.jpg]

Sent from my OnePlus 3T using Tapatalk
Цитирай

Не се отваря, защото са го изтрили. Явно някой от съпорта си е направил голяяям т@ш@к.
Цитирай

Ще чакаме официален Android P за 3/3Т

https://forums.oneplus.com/threads/andro...3t.879545/

Дано не ни метнат на черешата.

Sent от моя Пищакметален телефон през Tapatop
Цитирай

Това беше честно казано новина, която не очаквах. Ако всичко мине гладко и 33/T наистина получат P тва ще е супер. Ще означава че телефоните на компанията ще се поддържат около поне 2.5 години с ключови версии на Андроид и със security patches поне още половин - една година както обявиха по-рано.
Надявам се за 3та новия Андроид да го пуснат около времето когато 6T излиза да мога финално да го флашна и предам нататък.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Страхотна новина, ако е вярно, защото все пак всички още помним историята около предишните модели телефони на компанията. Все пак стискам палци, най-малкото защото телефонът е страхотен и честно казано не намирам причина да го сменям поне за сега. Имам обаче един въпрос - някой минавал ли е вече на последната стабилна версия от бетата? Ако да забелязал ли е някакви загуби на функционалност или други проблеми, защото това е най-голямото ми притеснение, много от нещата в бета програмата си бяха само там, а в списъка на последния стабилен ъпдейт нямаше кой знае каква информация какви функционалности са преместени.
Последно за тези от вас, който се интересуват от Gcam Mod-а, направиха библиотека с всички подържани телефони и последни версии на модът за тях -  https://www.xda-developers.com/google-camera-port-hub/

OnePlus 3T 64GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на jd87 за това мнение:
  • GH0STFACE
Цитирай

Здравейте не искам да отварям нова тема за това пиша в тази.

Проблема е следния от известно време на моят телефон нему работи GPS-Са.

Каквото и да инсталирам да пробвам да прихвана определени спътници с приложенията от типът на ( GPS data,GPS Test,GPS Reset,GPS Status)

Не става да прихване спътници всички настройки са направени както трябва.

Влизам в Googlemaps примерно давам иконката за локализиране на местоположение но него намира дали съм на вънка или вътре е все тая.

Ако можете да помислите г ете пишете .

Аз си мисля,че е от новия андроид инсталиран вътре но може и просто да е заминал GPS-Са е телефонът ,не е изтърван много и е все с протектор.

Телефонът работи добре без проблеми освен този(GPS) купуван е чисто нов ако има значение

Телефонът е OnePlus 3T

Андроид 8.0.0

OxygenOS version 5.0.6

Благодаря предварително.
Цитирай

кога ще имаме ъпдейт към андроид 9?

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Ами пуснаха един кьорфишек лятото безникаква конкретика и май с него ще си останат...Както и да е и до 8 поддръжката му беше повече от достатъчна, но можеха да направят жест...
Цитирай

Със сигурност ще пуснат 9.0 за OnePlus 3/3T, обещали са. Но това най-вероятно ще стане януари месец. До края на този месец ще го пуснат за 5/5Т и следващите на опашката са 3/3Т, които въпреки че са модели на 2 години ще го получат преди Самсунг С8 / С9 например. След това още 1 година ще има само обновяване на сигурността (android security patches) през 2 месеца.

Sent from my ONEPLUS 6T using Tapatalk
Цитирай

Дано... Страшен телефон си е! Смених си тройката с 6т преди месец някъде, само защото ми поомръзна малко иначе нямаше слабо място. Все още си летеше.
Цитирай

Нещо ново по ъпдейт?

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Близко сме:

[Изображение: 25776385.jpg]

-

[Изображение: 1552621452491-jpg.985727]

https://forums.oneplus.com/threads/andro...t-20041175
Цитирай

Айде, че ми се изчака чакалото...

Oneplus 3  A3000
Realme GT2
Цитирай

Ще има ли 9 за нашите телефони? Питам, че бая нови апарати смених- или лагват, или греят на игри- и май с тоя стар войн ще съм в близко бъдеще.

Отправлено с моего ONEPLUS A3003 через Tapatalk
Цитирай

(2019-03-27, 15:36:29)Emoji написа:  Ще има ли 9 за нашите телефони? Питам, че бая нови апарати смених- или лагват, или греят на игри- и май с тоя стар войн ще съм в близко бъдеще.

Отправлено с моего ONEPLUS A3003 через Tapatalk

Ще има. До скоро се набираха бета тестери, а вече е известно че има и затворени бета версии между тях. Ето едно клипче в тубата:



Скоро се очаква да е!
Цитирай

Аз сложих девятката с локален ъпдейт. [Изображение: 5d20a7338db2b07e70f3ed74232612e1.jpg]

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Цитирай

(2019-03-31, 11:55:31)Emoji написа:  Аз сложих девятката с локален ъпдейт. [Изображение: 5d20a7338db2b07e70f3ed74232612e1.jpg]

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Beta или full ?

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 
Цитирай

Ами релийз 29.03., мисля затворена бета.Никакви бъгове засега няма.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Цитирай

(2019-03-31, 11:55:31)Emoji написа:  Аз сложих девятката с локален ъпдейт.

И откъде?

Oneplus 3  A3000
Realme GT2
Цитирай

(2019-04-01, 21:48:54)tarlyo написа:  И откъде?

Ето от тук: https://forum.xda-developers.com/oneplus...9-t3913996
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)