Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Marshmallow 23.5.A.1.291 е пуснат за сваляне
#1

Marshmallow 23.5.A.1.291 вече наличен за някой региони, но все още не е пуснат за нашите оператори.
Има глобалната/word/ версия, което означава за мен че има големи промени.

За нетърпеливите които искат да я пробват линк D6603_23.5.A.1.291_R4D_Generic GLOBAL_1286-2777

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай
Аксесоари
#2

Какви са големите промени?

Sent from my Leo toy using Tapatalk
Цитирай
#3
Wink 

Основното е че връщат STAMINA and ULTRA STAMINA mode и са включени security patch from May 2016.
Още не съм го "разцъкал" за да кажа повече!

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай
#4

Само ултра стамина се връща, другата стамина има просто сменено име на google battery saver-а.
Силно съм разочарован, поне да не бяха влачили ъпдейта към 6.0.1. Да го бяха пуснали декември и ако искаха да се мъчат да връщат стамината - да го направиха в бъдещите месеци, а ако не - да си остане така...
Цитирай
#5

Дали Теленор ще пуснат този update направо и ще проскочат другият ?!

Sony Xperia Z3  D6603 Android 6.0.1 Ver.23.5.A.1.291 + Sony SBH 52
Цитирай
#6

Дано не

Send from my Xperia Z3 using Tapatalk
Цитирай
#7

И защо не ?!

Sony Xperia Z3  D6603 Android 6.0.1 Ver.23.5.A.1.291 + Sony SBH 52
Цитирай
#8

Сложи си 6-цата на мтел и сам ще разбереш. Спират една камара опции заради визуална украса.
В другата тема обясних защо.

Send from my Xperia Z3 using Tapatalk
Цитирай
#9

Този билд може да е оправен. Не бързай с изводите.Доколкото имам спомен и при 5-цата Теленор прескочиха един бъгав билд Wink

Sony Xperia Z3  D6603 Android 6.0.1 Ver.23.5.A.1.291 + Sony SBH 52
Цитирай
#10

От вчера съм с новия билд 23.5.A.1.291. Не виждам бъгове за сега. И със Стамина ми показва, че имам още 250 часа батерия да ползвам при 68%.
Цитирай
#11

Сложих си преди малко телефона да се зарежда от компа и хоп! - SonyPC Companion израпортува, че има нов софтуер за мен (Вива***).
Чудя са да ъпдейтвам ли или да изчакам малко, че като цяло отзивите за 6-цата май не са много ентусиазирани....

SGS I -> Sony Z3
Цитирай
#12

Ползвам го от два дена и за сега е ок това което забелязах камерата е с нов интерфейс не мога да преценя дали снима по добре.

Sony xperia v /JB/ 4.3/ 9.2.A.0.295/
Цитирай
#13

Ето колко малко инфо дават на сайта на SONY за промените:
Цитат:Included in this software
  • Enhanced privacy settings: manage and control your application data permissions

  • The latest security enhancements included

  • All new camera interface: switch between modes and customize settings with simple gestures.

  • Xperia Messaging: express yourself and get creative with easy in-app access to Stickers

  • Direct Share: share activity with friends, recent contacts and app lists.

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай
#14

това е за 6.0.1 ъпдейта като цяло а не за 291. версията

Sony Xperia Z3 6653 Copper Android 6.0.1 --- LG G6 H870 Astro Black --- Xiaomi Mi 9T --- Xiaomi Redmi Note 10 Pro Bronze
Цитирай
#15

Честито на вивакомци. От вчера вече е наличен. Теглете и не се жалете. 6.0.1
Цитирай
#16

Вече е наличен и за ТЕЛЕНОР- сега ми излезе че има ъпдейт. Директно на този билд, дано да си заслужава Smile

Sony Ericsson p900->HTC HD2->HTC One S-> Sony Z3->Xiaomi Pocophone F1
Цитирай
#17

Аз съм от няколко дена с него Smile Единственото което ми направи впечатление , че няколко пъти ми спря приложението What's New.

Sony Xperia Z3  D6603 Android 6.0.1 Ver.23.5.A.1.291 + Sony SBH 52
Цитирай
#18

Деактивирай го ако е дразнещо

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#19

И при М-ТЕЛ излезе ъпдейта.

Sony Z3 | Sony Z3 Tablet Compact | Android Addicted
Цитирай
#20

Някое знае ли,как да позволя на вибрацията си да работи при включен режим Stamina. Много е дразнещо,че не работи . Мерси
Цитирай
#21

[Изображение: 5752dca61d3d012f8e780b51887eeb95.jpg]

Разби ми се представата за този вид режим на пестене на батерия...

Sent from my D6603 using Tapatalk

vani7y
С андроид 6 няма начин да си върнеш вибрацията в стамина.

Момчета имам странен проблем. Появява ми се от време на време да си затварям капачетата след зареждане, а телефонът не се зарежда и стои в deep sleep, понеже не го човъркам. Някакви идеи от какво е и как се оправя?
Цитирай
#22

Не знам какво се случва на тоя телефон, но дори и след чисти флашвания на ромове, на официални фърмове - нямам звук, когато телефонът се зареди при 100% (сигнал)

На 6.0.1 нямах, на Андроид N preview, сега съм с 5.0.1. Връщах го на фабрични през телефона, wipе през рековъри преди това на другите ромове, wipe през flashtool и няма хора.. Имам чувството, че нещо е останало след флаш на нещо старо и не се чисти.

Аз си мислих, че си въобразявам, че galaxy s2 почна да грее след един флаш на кърнел, а то май наистина ще се окаже, че не съм си въобразявал. Сега и със Сони след флаш - няма звук..
Цитирай
#23

Малко глупаво, но активирал ли си опцията от настройките?
Цитирай
#24

Даже не знаех, че има такава опция Lol. Мислих, че е системно 
Добре, че е търсачката, иначе се лутах дори и с различни думи докато намеря опцията.

Впрочем от както минах на 5.0 съм доста доволен. Батерията е по-добра със Стамина. Друг път след като махна телефона от зарядното - след час, май максимум два - вече е на 99% при 6.0. Вчера се задържа на 100% сигурно 6 часа, като го бях цъкал и писах смс-и. И при двата с включен gps, който не се отчита в лентата с известията, че се ползва със символа (както един фриенд вика - капчицата Big Grin)
Много си харесвах live wallpaper-а на нашия телефон, който си идва за нашия модел. Отделно и часовника е с удебелени цифри на час. Определено на него оставам. Ако го нямаше цъкащия звук при свободно на 5.1 - ясно е че там щях да съм
Цитирай
#25

(2016-09-08, 14:57:42)galaxyhopper написа:  Даже не знаех, че има такава опция Lol. Мислих, че е системно 
Добре, че е търсачката, иначе се лутах дори и с различни думи докато намеря опцията.

Впрочем от както минах на 5.0 съм доста доволен. Батерията е по-добра със Стамина. Друг път след като махна телефона от зарядното - след час, май максимум два - вече е на 99% при 6.0. Вчера се задържа на 100% сигурно 6 часа, като го бях цъкал и писах смс-и. И при двата с включен gps, който не се отчита в лентата с известията, че се ползва със символа (както един фриенд вика - капчицата Big Grin)
Много си харесвах live wallpaper-а на нашия телефон, който си идва за нашия модел. Отделно и часовника е с удебелени цифри на час. Определено на него оставам. Ако го нямаше цъкащия звук при свободно на 5.1 - ясно е че там щях да съм
6 часа на 100% ? Според мен е малко неточно.След като сменяш софтуера,си калиблирай батерията,защото няма да ти дава коректни стойности.За 6 часа няма да ти мръдне,после за още 3 може да ти падне с 20 %

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk

HTC Desire S + Samsung Galaxy S3 Neo
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)