Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Тест във вода
#51

Зная, прочел съм всичко и че принципно устойчивостта е тествана с чиста вода
НО използвам изключително малко сапун и не го сапунисвам да се разпени, а за секунди буквално го изплаква Wink

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
Аксесоари
#52

^ Vladdark , много си прав. Нека да да поясня защо, за тези който са отсъствали от училище (поради болест вероятно) ?
Сапуна разбива така наречената Активна повърхност на водата и я прави, да го наречем по - проникваща. Учи се това някъде около 5ти - 8ми клас.  От там риска водните молекули да минат през микро отворите на мембраните  се увеличава сериозно. А и може да се хванат в сервиз следите от сапуна.
А на въпроса  - що си мокрим телефоните без нужда, отговорът е - защото да знаем , че ще работи при нужда. Също както ако си купувам коля 4х4, ще е хубаво да я пробвам преди да се навра в калта някъде на майната си в планината. Елементарна предвидливост.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#53

(2016-09-21, 10:51:44)Lam3r4e написа:  Нужни са няколко часа докато изсъхне напълно. Не ти ли изписваше, че Usb порт-а е мокър или влажен ?
Или въпреки, това се опитвате да си направите бомбичка? ....
И изобщо нещо мокрено, защо го включвате в мрежата ? (не че е мой проблем де...)

След 5 - 6 часа го включих, както бях написал. Но нищо не ми е изписало. Затова се учудих. Затова написах коментара си :Smile  А относно бомбичката - трудно ще стане, най-много токов удар.

Samsung Galaxy S7 + Huawei P8
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)