Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте, имам телефон Леново А2010, като цяло съм много доволен от телефона, но открих един проблем. В един момоент като поработих малко с телефона и искам да направя снимка се случва следното: включвам апарата снимам и уж няма проблеми показва ми снимка в малкото квадратче, но след като влеза в галерия за да видя снимката има само един черен квадрат. Рестартирам телефона и след проверката се оказва, че няма снимка. Въпроса ми е как да поправя въпросния проблем, трябвали на ново да преинсталирам софтуера или да го заменя с някой по - читав. На тази етап съм със софтуера от магазина, не съм слагал друг. Благодаря Ви предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

Опитай се, като направиш Позиция на съхранение в SD картата. Влизаш в Камера/Настройки и го нагласяш. Ако не се оправи, опитай със връщане на фабрични данни.
Цитирай
#3

(2016-08-13, 09:13:33)Slackwere12 написа:  Опитай се, като направиш Позиция на съхранение в SD картата. Влизаш в Камера/Настройки и го нагласяш. Ако не се оправи, опитай със връщане на фабрични данни.

Задал съм място на съхранение в SD карта, и ще пробвам с възстановяване на фабрични настройки. Мерси за съвета.
Цитирай
#4

Ако не стане нищо и искаш да прибегнеш до прейнстал ми пиши на лично да ти помогна, защото по начина който е написан тука в форума се обърквам

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)