Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lock screen приложение
#1

Инсталирам си такова приложение за да мога да си заключвам телефона с натискането само на една икона. Проблема е ,че при отключването с пръстовия отпечатък винаги ми иска и ПИН след това. Някой да се е справил с този проблем и да може да отключи само с пръстов отпечатък?
Благодаря

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

И аз търся такова предложение

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай
#3

От девелапърска гледна точка, няма как да се направи такова приложение. Поне за сега такова не съществува. При всяко положение след заключване по софтуерен начин, ще иска пин, ако има поставен такъв. И аз имам такова приложение https://play.google.com/store/apps/detai...doublelock , но го ползвам само, ако нямам никакъв пин - оставил съм на отключване със swype Smile
Цитирай
#4

На мен не ми иска пин при отключване с fingerprint
Цитирай
#5

и кое приложение ползваш?
Цитирай
#6

Ето това работи https://play.google.com/store/apps/detai...eenlockpro
но след като заключите телефона се чака около 7-8 секунди за да можете да го отключите с fingerprint-a.Това е единственото неудобство, другия вариант е руут.
Това е платената версия, аз я намерих "излекувана" по нета, тествах и работи.
Има и free версия, на която обаче не се включва функцията Nexus 5x Imprint, която е нужна за fingerprint-a.
Пробвайте.
Цитирай
#7

Супер стана. Smile Много благодаря, така също ме устройва.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай
#8

При мен пак иска ПИН след фингер принта. Къде бъркам ? Само давам активиране на администрарските настройки и си правя пряк път на бутона за да мога да заключвам с него. Кажете къде е ключа за палатката.
Цитирай
#9

Виж в "Опции на програмиста" дали "Заключване на екрана" е маркирано. Не съм сигурен при твоя модел дали точно така се казва опцията/менюто.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#10

Ами нямам "заключване на екрана", даже и нещо подобно нямам

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)