Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ключе за слотовете
#1

Здравейте. Може би ми е малко тъп и смешен въпроса, но тия дни ме човърка този въпрос.
Понеже искам винаги да е с мен ключето (игличката) за отваряне на слотовете на двусимовия ми P8 Lite и съм си го сложил под кейса.
Дали това, че е някакъв вид метал ще навреди с нещо на батерията или ще ми пречи на обхвата.
Силно ме съмнява, ама викам да питам все пак  Big Grin

HUAWEI P8 Lite
ALE-L21 B602
EMUI 4.0.3 Android 6.0
Цитирай
Аксесоари
#2

Най-много да надереш корпуса, ако има пряк достъп до него. Иначе хората си слагат цели алуминиеви bumper-и и нищо им няма, макар че се оплакват от по-слаб обхват, губене на GPS сигнал и други, но от игличката - едва ли. Чел съм някъде из форума, че може и с кламер да се вади картата, ако ти е по-лесно за носене, вместо игличката.

П.п.: Да събаряме панелките, че и в тях има не малко арматура която може да смущава сигнала и да е по-малък обхвата. Не го мисли толкова.
Цитирай
#3

Предвидил съм момента с надраскването и съм сложил игличката в сгъната касова бележка  Cool Cool Cool
Не че се тревожа толкова, че сън да не ме хваща, ама викам ей така да питам.

Благодаря. Живи и здрави.

HUAWEI P8 Lite
ALE-L21 B602
EMUI 4.0.3 Android 6.0
Цитирай
#4

Залепи иглата с тиксо за кейса.
Цитирай
#5

Сложи си игличкава в портмонето може би ??

Huawei P8 Lite 16GB
Цитирай
#6

Защо трябва да си носи игличката, ще надраска телефона, ще я изгуби..... Един кламер на пръста като пръстен и няма да има проблеми Big Grin Шегувам се, но и не точно Wink Между другото S6 и S7 иглите може да си ги закачиш на ключодържателля и всичко е точно(на G2 не става):

[Изображение: galaxy-s7-edge-sd-card-slot.jpg?itok=opm1ylq0]
Цитирай
#7

^ Точно така съм направил с моята. Иглата на P8 Lite име възможност да се наниже редом до ключовете от въкъщи.. или от колата.

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)