Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Авто регулиране яркост на екрана S6 Edge plus
#1

Телефона постоянно си намаля яркоста на дисплея в зависимост от околната светлина, което явно си е фабрично или е дошло с новия фирм, защото, като го купих и веднага го ъпдейтнах с новия 6.0.1
Как мога да премахна това авто затъмняване на дисплея - махнал съм чавката за авторегулиране от падащото меню, сменях режимите на дисплея в меню дисплей - без полза...

Samsung Galaxy S 3 Marble White - Samsung Galaxy S 4 White - Samsung Galaxy S 5 Black - Samsung Galaxy Note 4 White 32GB + Micro SD 32GB-Samsung S6 Edge + Gold
Цитирай
Аксесоари
#2

Може би ще се наложи да върнеш фабричните настройки. Ще изгубиш всичко от телефона.
Цитирай
#3

(2016-08-11, 19:20:44)degman написа:  Може би ще се наложи да върнеш фабричните настройки. Ще изгубиш всичко от телефона.

Някой с S6 EDGE PLUS така ли е при него?

Samsung Galaxy S 3 Marble White - Samsung Galaxy S 4 White - Samsung Galaxy S 5 Black - Samsung Galaxy Note 4 White 32GB + Micro SD 32GB-Samsung S6 Edge + Gold
Цитирай
#4

Интересно, аз съм с нормалната S6ца и имам нещо подобно.
Не съм включил авторегулирането, но когато съм на максимална яркост (само тогава) си я променя сам. Специално съм наблюдавал като го изкарам на слънце засилва, а на сянка намаля.

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#5

Нямам такъв проблем , когато е пусната отметката автоматично регулира след изключване се регулира ръчно без проблем.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай
#6

(2016-08-14, 17:08:07)AMG написа:  Интересно, аз съм с нормалната S6ца и имам нещо подобно.
Не съм включил авторегулирането, но когато съм на максимална яркост (само тогава) си я променя сам. Специално съм наблюдавал като го изкарам на слънце засилва, а на сянка намаля.

Същото е и при мен, само на максимална яркост се получава.
Цитирай
#7

Как се премахва този бъг, гледам че има писано из нета, но не съм много на ти с английския... на български никъде няма писано по въпроса.

P.S  бях наслагал доста излишни програмки, влязох в диспечер на приложения и чистих след това рестарт и се оправи засега...

Samsung Galaxy S 3 Marble White - Samsung Galaxy S 4 White - Samsung Galaxy S 5 Black - Samsung Galaxy Note 4 White 32GB + Micro SD 32GB-Samsung S6 Edge + Gold
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)