Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с всички браузъри.
#1

Здравейте колеги от няколко дни не мога да посетя какъвто и да е сайт.
При опит да вляза ме препраща през няколко сайта gocloudly, maxonclick и накрая пише, че телефона ми е заразен с вирус.

Пробвах няколко програми безплатни от стора да изчистя кеш и т. н не стана също дейнсталирах изчистих кеш на всички браузъри и пак не стана и фабрични настройки не помогна. Проблема го има и в фейсбук браузъра когато искам да посетя някой сайт от фейсбук и пак тея сайтове ме препращат.

Някви идей?

Sent from my E2003 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Adguard

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#3

Само преинсталиране с один ще те оправи. Препратиките от фейса винаги препращат към такива гадости. Засега като не отварям линкове и препратки от фейса всичко е добре.
Варианта ти е програмата която ти е дал колегата,но тя дърпа допълнително ток от батерията.

-----------
Пай сеее ...
Цитирай
#4

Флаша ще оправи всичко.
Цитирай
#5

Тва один беше за Самсунг, а аз съм със Sony E4g. И защо хард ресет не решава тоя проблем много интересно?

Sent from my E2003 using Tapatalk
Цитирай
#6

Извинявай,за обърквацията. След хард ресет настройваш ли го като ново устройство или връщаш бекъп?

-----------
Пай сеее ...
Цитирай
#7

От настройките давам фабрични настройки всичко изчиствам от телефона предварително си бях записал само контактите.

Sent from my E2003 using Tapatalk
Цитирай
#8

Сканирай и почисти с някоя антивирусна програма като Gleen Master има я в Гугъл Плея
Цитирай
#9

Не става нищо от тая програма.Да,изписва, че има "Вирус" после ме кара да инсталирам CM Security сканирам и с нея изписва, че уш проблема е решен и нищо.

Sent from my E2003 using Tapatalk
Цитирай
#10

Изтрийте всякакви такива почистващи програми, и телефона ви ще спре да лагва и и забива в игри и менюта

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#11

Благодаря за информацията, но поста ти какво общо има с евентуалния проблем?

Sent from my E2003 using Tapatalk
Цитирай
#12

(2016-08-14, 18:23:51)BGDropche написа:  Изтрийте всякакви такива почистващи програми, и телефона ви ще спре да лагва и и забива в игри и менюта
Не мисля, че това има пряко отношение към работата на браузъра.

Sent from my MI5

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)