Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Проблем при смяна от пръстов отпечатък към ПИН
#1

Здравейте,
Днес реших да си сменя начина на отключване на телефона. До сега го отключвах с прустов отпечатък. 
Смених го на ПИН и си въведох 4 цифри, които ми ги прие. След това при отклучване не ми иска нищо, а директно ми отключва телефона. След като искам да го сменя на птъстов отпечатък ми иска цифрите от ПИН и не ми ги приема.
 Сега не мога да си защита по никаъв начин телефона, защото при опит да сменя метода на отключване ми иска пак цифрите от ПИН и не ги приема. 
  
Телефона е samsung note 4 и преди няколко дни се актуализира с някакъв нов ъпдате на Security.

Прилагам снимки за да се види, какво точно се случва.


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай
Аксесоари
#2

При самото първо регистриране на пръстов отпечатък иска ПИН , за да можеш да отключиш телефона , ако отпечатъка нещо се прецака. Ако смениш след това ПИН-а , няма да стане , трябва първия ПИН при регистрацията.
Цитирай
#3

(2016-08-13, 18:29:51)BisVal написа:  При самото първо регистриране на пръстов отпечатък иска ПИН , за да можеш да отключиш телефона  , ако отпечатъка нещо се прецака. Ако смениш след това ПИН-а , няма да стане , трябва първия ПИН при регистрацията.

  Оправи се.
Благодаря за помоща!
Цитирай
#4

Здравейте бих искала да попитам при какъв проблем изписва грешка ВЪЗНИКНА ГРЕШКА СЪС СЕНЗОРА ЗА ПРЪСТОВИ ОТПЕЧАТЪЦИ.АКО ТОВА СЪОБЩЕНИЕ СЕ ПОЯВЯВА МНОГОКРАТНО РЕСТАРТИРАЙТЕ УСТРОЙСТОВО СИ .
Цитирай
#5

Първо пробвай да рестартираш устройството , ако проблема продължава - дерегистрирай досегашните отпечатъци и въведи наново.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)