Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дисплея си светка докато телефона е заключен
#1

Дисплея си светка докато телефона е заключен

доста е неприятно, все едно си получил нещо.
оставяш го , и непрекъсното светва на локскриийн.

доста е дразнещо.

имате ли иддея как да го оправя?
Цитирай
Аксесоари
#2

Да, намери приложението което го буди евентуално може би някой гаден жив тапет или някой друг боклук който си инсталирал скоро от Google Play..... В най лошия случай може да е прецакан USB порт.

Sent from my SM-G935F
Цитирай
#3

Най-вероятно някое приложение прави това.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#4

Чат- пат ми се случваше с андроид 5, след ъпдейта до 6 не ми се е случвало. С кой андрид си ?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

LG G4
Цитирай
#5

Все тая от версиите на андроид, не е от тях....

Sent from my SM-G935F
Цитирай
#6

Случайно да имаш инсталиран viber на телефона си ?
Това нахално приложение преди ми правеше същия проблем.

LG  OPTIMUS L9 II >> LG G4 H815 (Space gray)/Samsung A50
Цитирай
#7

Никога не съм имал проблем с вайбър. Още повече изрично си има настройка за дисплея...
Цитирай
#8

Аз забелязах, че при мен светка, когато някой ми пише по watsap и има забавяне при получаване на известието(в реално време виждам, че някой ми пише, но не получавам съобщението), и примерно след 5 или 10 минути получавам 3-4 съобщения наведнъж, но след като ги получа спира да светка

LG G2 32 GB  LG G4 SAMSUNG GALAXY S8, MI 9 6/64
Цитирай
#9

Тези дни и при мен се случваше няколко пъти и се чудих от какво може да е.Дали е възможно на фейса като получиш лайк или нещо различно от коментар за което да не ти пищи известие, а само седи като цифра на иконката и може би от там да светка?
Цитирай
#10

с последната версия съм на андроид.
имам вайбър, но присветва и не получавам съобщения, дори да килна всичко, пак си примигва.
Тапета ми е най обикновенна картинка
Цитирай
#11

Здравейте! Решихте ли проблема със светването на екрана? При мен се появи след връщането до фабричните настройки. И аз мислех, че съм сложил някакво приложение,което прави номера и пак го преинсталирах. Но проблема остана с инсталирани само 10 приложения, които използвах и преди.
П.С. От вайбъра е било.

Huawei mate 50 pro / samsung galaxy Z fold 3/ Samsung Galaxy S24 ultra 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)