Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MXQ pro+ TV box
#1

Здравейте, тия дни ми доставиха от поднебесната - това нещо: MXQ Pro+ TV Box 64Bit Android 5.1. http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_359008.html
С добри показатели е. Направих аз необходимите първоначални настройки и влизам с акаунта си в Гугъл. Първоначално влезнах в G+, Hangouts, Gmail, Foto и останалите приложения и след това го загасих, че трябваше да излизам. При повторното му пускане влизам отново в Foto и ми изписва че има нова версия на приложението и трябва да я инсталирам. Давам аз ОК и ми зарежда GPlay да го инсталирам. Но ми излиза най-отгоре съобщение, че приложението не е съвместимо с устройството ми. И така не мога да го инсталирам сега. Същото е и с други приложения. Реално сега не мога да ползвам нищо от Гугъл приложенията свързани с акаунта ми. 
Някой има ли такова устройство и има ли подобен проблем? Как да си инсталирам приложенията и да ги ползвам пак?
А пробвах и други приложения, които на телефона ми работят и се инсталират, а на тази джаджа не става? Bu
Цитирай
Аксесоари
#2

Може да погледнеш този ресурс. Там се споменава за същия проблем, който се решавал с обновяване софта на бокса и на Google play.
Цитирай
#3

Здравейте!
Пак става въпрос за MXQ pro.Интересува ме какъв кабел да използвам за връзка със стар телевизор-чинчове за AV.Предварително благодаря.
[Изображение: 201512151602492860.jpg]
Цитирай
#4

Със 3.5мм към чинчове http://g04.a.alicdn.com/kf/HTB1evceIXXXX...XFXXXq.jpg.
За да има картина
- на загасен бокс включващ жака във АВ изхода и го връзваш към телевизораи ги включваш така тръгва в ПАЛ система.

ПП не трябва да е включен изобщо ХДМИто.
Цитирай
#5

Нещо такова ще стане ли?
[Изображение: CABLE-537_1044.jpg]
Цитирай
#6
Photo 

Някой флашвал ли е такова устроиство ?  Amlogic S905 Quad-Core 64bit Cortex-A53@2.0GHz
Свети само синия диод отпред и нищо друго не работи. С кабел не го намира на компа.
На платката пише:
MXQ Pro V01
MS-M1E198407
94V-0
Цитирай
#7

(2016-11-26, 11:58:51)tstanchev написа:  Някой флашвал ли е такова устроиство ?  Amlogic S905 Quad-Core 64bit Cortex-A53@2.0GHz
Свети само синия диод отпред и нищо друго не работи. С кабел не го намира на компа.
На платката пише:
MXQ Pro V01
MS-M1E198407
94V-0

никой ли не е виждал такъв тв  бох ??
Цитирай
#8

Ох тоя бокс е толкова проблемен,че няма накъде. И то заради скопения софтуер.На всичкото отгоре има поне 5 производителя ,които го правят,различни ревизии на дъната вътре,различни уайфи модоли,вообще мазало. Не рискувай с ъпдейти ако не си го правил,защото ако не уцелиш правилната ревизия ,ще си счупиш устройството. Моделите с 1гб дето са царе в тоя клас са k1 plus и beelink MX всичко друго е компромис. Препоръчвам ти да сложиш aptoide и него да ползваш за магазин безплатен всичко има каквото и в плея.
Цитирай
#9

И преди това съм му зареждал ром,но този път реших да му дам Erese botloader  и сега не го засича вече на никой порт на компа с Burning Tols.С карта не можах да намеря подробно как да го направя.Моля ако някой знае как да пише тук.
Цитирай
#10

Не е гаранция че ще стане,но някъде по руските форуми пишеше как се прави с отваряне и правене на късо мъжду пиновете. Не помня вече- работи де,правил съм го с такъв модел ,но честно казано не знам дали ще имаш нервите,просто ромовете са много,и с всеки рискуваш да ти е последно
Цитирай
#11

.jpg H27_UCG8_T2_ETR_BC.jpg Размер: 20.9 KB  Сваляния: 57
Пробвах с тези 2 пина в зелено да ги окъся,но пак не го намира.Има ли друг вариант  или това е краят на бокса ?
Цитирай
#12

Съвсем откровено,през ръцети ми минава почти всичко от тв боксовете .Това е най-лошият от тях и вчра правих един, няма рут,най-бавната памет, стратирането на Коди отнема минута. Не се занимвай с глупости ,отпиши го. Да,беше добър модел да си струва,а то най скопения,просто се радвам че никога не съм го поръчвал.Имам съмнение и че от фирмите дето прави с рециклирани памети,ако съдя по скоростта,та остави си само hdmi кабел и си вземи модел с 2 гб рам поне и в никакъв случай от тази фирма ,в никакъв!!!!
Цитирай
#13

(2016-12-22, 12:01:31)armagani написа:  Съвсем откровено,през ръцети ми минава почти всичко от тв боксовете .Това е най-лошият от тях и вчра правих един, няма рут,най-бавната памет, стратирането на Коди отнема минута. Не се занимвай с глупости ,отпиши го. Да,беше добър модел да си струва,а то най скопения,просто се радвам че никога не съм го поръчвал.Имам съмнение и че от фирмите дето прави с рециклирани памети,ако съдя по скоростта,та остави си само hdmi кабел и си вземи модел с 2 гб рам поне и в никакъв случай от тази фирма ,в никакъв!!!!

Как успя  да го подкараш сподели ? При мен не го засича компа.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)