Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Вероятен проблем с дигитайзера
#1

Здравейте!

Откакто ъпдейтнах до маршмелоу, ми се появи странен проблем. При опит да сваля лентата с бързите бутони отгоре, дисплеят реагира само в лявата си половина. Там, където са иконите за батерия, обхват и т.н. и още малко, до центъра, не се случва нищо. С писалката, обаче работи. Не вярвам да е софтуерно, въпреки съвпадението с актуализацията, но все пак, може и някой друг да е имал проблема. Не съм връщал фабр. настройки и ще опитам като имам време, но се чудя, дали да не го засиля направо към сервиза. Още е гаранционен. И още, ако трябва да сменят дисплея, дали го правят добре или ще ме е яд после? Щеше ми се да го ползвам още малко, но ако е монтиран смотано и трябва да купувам ноут 7, ми се ще да се подготвя малко.

Galaxy S 24 ultra
Цитирай
Аксесоари
#2

На мен ми звучи като hardware-ен проблем, но въпреки всичко пробвай с връщане на фабричните настройки ... те така или иначе в сервиза ще ти ги върнат.
Цитирай
#3

Твърде странно, но днес всичко работи. Проблемът го имаше непрекъснато повече от два месеца, а след като пуснах темата и се оправиWink
Не се заблуждавам, че се е разминало, но и в сервиз няма как да го дам при това положение.

Galaxy S 24 ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)