Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Музикалният плеър няма достъп до SD картата
#1

Както всичко си беше нормално, музикалният плеър изведнъж не може да намери музиката на външната SD карта (на вътрешната памет я намира). Сложих втори плеър - същото.

Единственото, което се сещам е Permissions - ама там си има разрешение за Storage... С Андроид 6.0.1 съм и не се сещам от какво може да идва този проблем. Някой да е имал този проблем?
Цитирай
Аксесоари
#2

Да започнем с въпросите, че както се казва: с ченгел да теглиш думите от устата.

1. Кой е въпросният музикален плейър - вграден или външен (имам предвид допълнително инсталиран)?
2. Преди да откриеш този проблем до момента работел ли е както трябва? От кога всъщност е проблема?
3. От самия плейър задал ли си определени папки с музика, които да възпроизвежда?
4. Пробвал ли си PowerAMP, защото на Android 6.0 съм го ползвал без никакви проблеми/ограничения и всичко му работи както трябва.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#3

(2016-08-19, 10:48:22)centur написа:  Да започнем с въпросите, че както се казва: с ченгел да теглиш думите от устата.

1. Кой е въпросният музикален плейър - вграден или външен (имам предвид допълнително инсталиран)?
2. Преди да откриеш този проблем до момента работел ли е както трябва? От кога всъщност е проблема?
3. От самия плейър задал ли си определени папки с музика, които да възпроизвежда?
4. Пробвал ли си PowerAMP, защото на Android 6.0 съм го ползвал без никакви проблеми/ограничения и всичко му работи както трябва.

Пробвах със стоковия и с допълнително инсталиран Pulsar Free. И двата си работеха нормално преди да започна да си настройвам телефона (нов е минах настройките от начало до край) - тогава и двата не могат да намерят картата. През My Files обаче си тръгват mp3-ките. Други програми не съм пробвал.
Цитирай
#4

My Files? Да не би да си със Samsung телефон?
Защо не пробваш PowerAMP - има 15 дневен тестов период, след който можеш да си го купиш за 3,99 лв.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#5

(2016-08-19, 12:36:08)centur написа:  My Files? Да не би да си със Samsung телефон?
Защо не пробваш PowerAMP - има 15 дневен тестов период, след който можеш да си го купиш за 3,99 лв.

Да, Самсунг. Пробвах 10-ина различни плеъра и Pulsar беше най-изчистения (каквото ми трябва на мен). Затова не ми се иска да слагам друг плеър, а и си мисля, че проблемът не е от плеъра, защото и стоковия плеър не чете картата (а преди и стоковия, и Pulsar четяха картата) - 99% си мисля, че нещо по настройките съм прецакал, но не мога да се сетя какво...
Цитирай
#6

Открих проблема - незнайно как и незнайно кой беше генерирал NOMEDIA файл в папката с музиката! Изтрих този файл, но плеърът отново не открива музиката. Когато копирам в нова папка обаче - намира музиката без проблем!
Цитирай
#7

рестартира ли телефона

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)