Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P9 Plus VIE 10 AL
#1

Здравейте. Интересува ме ако си купя китайската версия, може ли да му кача европейски ром и евентуално линк за него. Преди няколко месеца си купих Леново Вайб Шот и му смених версията с европейска понеже излизаха някакви китайски глупости и от тогава е ок, но за хуауея не знам дали има.
Цитирай
Аксесоари
#2

Някой все пак ще сподели ли мнението си!
Цитирай
#3

(2016-08-27, 23:06:20)piff написа:  Някой все пак ще сподели ли мнението си!

За какво ти е европейска версия? Аз съм с такъв и е перфектен отвсякъде.

OnePlus 7T Pro Mclaren Edition 5G 
Lenovo YT 2-1050L 
Цитирай
#4

(2016-08-23, 10:54:46)piff написа:  Здравейте. Интересува ме ако си купя китайската версия, може ли да му кача европейски ром и евентуално линк за него. Преди няколко месеца си купих Леново Вайб Шот и му смених версията с европейска понеже излизаха някакви китайски глупости и от тогава е ок, но за хуауея не знам дали има.

Правило зададен въпрос,  някой потребители - ексцентрици сменят Европейския ром с Китайски поради факта, че евро телефоните им нямат редовна поддръжка - факт в Китай ъпдейтите са много честити. Притежателите на Китайски телефони се сблъскват с друга дилема самите телефони имат три вида режим на работа , като първия Китай нестабилност поради чести бета ъпдейти, втори Азия нестабилност средно циклични ъпдейти и трети предназначен примерно за Европейския пазар стабилен има и български ъпдейтите са по план.

Лично мое мнение не ангажиращо остани с Китайския избери Европейския регион.

Поздрави.
Цитирай
#5

Заради поддръжката в честотите,затова европейската версия е за предпочитане.
Китайските версии ”тромаво”преминават между честотния диапазон,дори се налага рестарт,когато изгубят временно връзка.
Цитирай
#6

(2016-09-21, 15:03:59)lost in написа:  Заради поддръжката в честотите,затова европейската версия е за предпочитане.
Китайските версии ”тромаво”преминават между честотния диапазон,дори се налага рестарт,когато изгубят временно връзка.

Имам го от 3 месеца китайската двусимова версия и не ми е създал никакъв проблем. Уникален телефон, стига да знаеш как да си го наточиш. За момента няма по-добър от него.

OnePlus 7T Pro Mclaren Edition 5G 
Lenovo YT 2-1050L 
Цитирай
#7

(2016-09-21, 15:03:59)lost in написа:  Заради поддръжката в честотите,затова европейската версия е за предпочитане.
Китайските версии ”тромаво”преминават между честотния диапазон,дори се налага рестарт,когато изгубят временно връзка.

Много, много си далеч от истината... Преди да напишеш нещо помисли , вярно ли е? Нужно ли е? 
П.,с. Ползвах телефон за Китайския пазар, настроен за Европа работи перфектно!...
Цитирай
#8

Ако мислите ,че липсата на поддръжка на 800MHz не е проблем за вас,ок
Пък аз нека съм далече...от китайска версия
Цитирай
#9

Телефоните,които не са предназначени за Европейския пазар,имат разминаванв в честотите с Европейските версии.
От това по ясно,не знам как да го напиша!
И не ми се влиза в безсмислен спор!
Лека вечер
Цитирай
#10

(2016-09-23, 21:13:23)lost in написа:  Телефоните,които не са предназначени за Европейския пазар,имат разминаванв в честотите с Европейските версии.
От това по ясно,не знам как да го напиша!
И не ми се влиза в  безсмислен спор!
Лека вечер

 Мобилните телефони се произвеждат за работа в 4 диапазона от честоти: 850 MHz900 MHz1800 MHz, 1900 MHz .  
450 MHz (единствено в Танзания) Единствената GSM мрежа, работеща на тази честота е тази на Celtel, е ако от там си го закупил...
850/1900 MHz (използва се в САЩ, Канада, отделни страни от Латинска Америка и Африка)...  Закупени мобилни четири бандови апарати без проблем се използват и 
в Европа. 
А сега :  [b]900/1800 MHz (използва се в Европа и Азия) !!!... Явно за Теб - Китай не се намира в Азия!... [/b]

[b] [/b]
Цитирай
#11

Кой ти коментира Африка,Америка и Канада,явно за теб и те са в Европа?
В Испания например,забрави с твоя телефон за 4G,там се иска 800
P.s.Не подчертавай и не пиши с големи букви,няма слепи
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)