Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Видео разговор
#1

Някой може ли да ми каже как се набира номер за видео разговор? Понеже никъде не виждам опция. С Lolipop 5.1 съм. Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Никой ли не знае как се провежда видео разговор?
Цитирай
#3

И аз сега се загледах,нямам такава опция!!!

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#4

За провеждане на видео разговор е необходимо двамата участници да притежават 3G телефон, поддържащ тази услуга и да се намират в покритието на 3G мрежата.

За да се осъществи видео разговор, трябва да се изпълнят следните стъпки:

Въвежда се телефонният номер
От менюто се избира опцията Видео разговор (Видео повикване)
Избираният клиент ще получи покана за видео разговор, която може да приеме или да отхвърли
Видео разговорът е осъществен, когато поканата за него е приета

Това е условието,не съм го изпробвал,но не виждам причина да не стане.

Pocophone f1
Цитирай
#5

(2016-08-28, 12:18:35)pavlin0 написа:  За провеждане на видео разговор е необходимо двамата участници да притежават 3G телефон, поддържащ тази услуга и да се намират в покритието на 3G мрежата.

За да се осъществи видео разговор, трябва да се изпълнят следните стъпки:

Въвежда се телефонният номер
От менюто се избира опцията Видео разговор (Видео повикване)
Избираният клиент ще получи покана за видео разговор, която може да приеме или да отхвърли
Видео разговорът е осъществен, когато поканата за него е приета

Това е условието,не съм го изпробвал,но не виждам причина да не стане.

Аз пък виждам. Телефонът няма вградена функция видеоразговори. Възможно е чрез допълнително инсталирани приложения от маркета - https://play.google.com/store/search?q=v...apps&hl=bg

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#6

Да значи не съм си въобразил, че я няма опцията. Явно и това е орязано от разработчиците на софта.
Цитирай
#7

(2016-08-29, 08:48:59)nrgman написа:  Да значи не съм си въобразил, че я няма опцията. Явно и това е орязано от разработчиците на софта.

Което е добре, защото ти дава възможност да си избереш нещо по твой вкус. Защото на всичките ми телефони досега най-досадни са ми били вградените приложения, които не ми трябват или са смотани като функционалност. И за да спреш или махнеш някои от тях, често се налага руут на телефона, което невинаги е лесно.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)