Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с дисплея с приложение и след затварянето на галерията от
#1

На снимкaтеa се вижда проблема(Две бели линии, като едната се вижда по ясно), като гледам размера на снимката, който успях да сваля си мисля, че приложението не направено за такава висока резолюция, но знам ли затова се допитвам до вас, а и като се замисля това е скрееншот след като го има на скрееншота не е от дисплея явно проблема е друг. Другия проблем ще опитам да направя клипче, но той е вследствие на някакъв лаг който се получава, когато затварям галерията, която е отворена през камерата(Когато си в режим на камера и отвориш снимките/клиповете от долу в дясно и от дясно на бутоните за снимане и записване на видео) Получава се размазване на снимката и немога да опиша точно, но черния цвят става като петно. Доколкото до това приложение, възможно ли е да е от него или може би графиките се чупят заради софтуера, който използвам на телефона. Телефона е с версия на андроида 6.0.1. Когато гледам клипове 4KUHD или други, ползвам други по тежки приложения или правя тест за изгорели пискели не се забелязва нищо. Въпреки, че не знам дали изобщо е с пиксели нали се води super amoled. Питам понеже не съм много добре запознат и нямам много време да се ровя ако има някой, който може да сподели и да ми каже има ли реално проблем с телефона или това се случва в следствие на нещо друго.


Прикачени файлове
.png 14137728_1177846528939362_402726902_n.png Размер: 130.63 KB  Сваляния: 51
Цитирай
Аксесоари
#2

Бялата линия за мен си е от самата картинка. А иначе за галерия - съветвам те да порбваш QuickPic или друга алтернатива на стоковото приложение галерия.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

Благодаря за отговора, разрових из доста не български форуми, също през това време установих, че проблема не е само, когато се разглеждат снимки от тази галерия. Проблема идва, когато се намирам на слабо осветено място или наи ясно на напълно тъмно. Цветовете на черното се зацапват и ставам като както го описват в чуждите форуми watercolor picture. Нещо като водно петно на черното като балонче. Много хора казват, че това е от супер амолед дисплея и не е проблем просто не е усъвръшенстван напълно. Не знам някой питал ли е производителя и пращал ли е телефона си за преглед точно с такъв проблем за да каже какво са му отговорили от самсунг, но аз ще питам утре и ако се наложи може да ги изпратя. Обяснявам отново проблема се вижда, когато гледаш дисплея на ниско осветено място или на тъмно вижда се най добре на най висока яркост и има черен фон със нещо по светло вътре пращам например клип който в пъривте 20 секунди се вижда доста добре https://www.youtube.com/watch?v=GjAyFq-ux9g Ще направя снимка с другия си телефон след малко и ще я кача
Цитирай
#4

Ето и снимката. Вижда се как черното е различно по към ъглите става по тъмно и седи като на watercolor picture на снимката много не се забелязва.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)