Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Desk Migrate - копиране на дисплей от един в друг лаунчър
#1

Desk Migrate: https://market.android.com/details?id=co...g_new_free
От заглавието се разбира за какво става дума. За тези, които често сменят лаунчърите, тази програмка дава възможност за копиране на дисплеи от един в друг лаунчър и да ви спести доста време да си преподредите нещата.
П.П. Имаше възможност да пусна темата в раздела за Програми, но се отнася до Визуални модификации (според мен). Ако не ви харесва къде е - ще я преместя.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
Аксесоари
#2

даже я направи важна Smile

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай
#3

Толкова ли ви хареса? Не ми се вярваше. Ако я оценят поне още няколко души, че така е неудобно.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#4

супер добра програма е. и аз съм за да стане важна Devil
Цитирай
#5

+1 и от мен :thumbup:

Нека стане важна!
Цитирай
#6

нещо не мога да разбера как се ползва :confused:

HTC One
Цитирай
#7

И при мен нещо не се получава

MY DEVICE: Samsung Galaxy S 5660 GIO ;
Google Nexus 4
Цитирай
#8

emski_vas написа:Desk Migrate: https://market.android.com/details?id=co...g_new_free
От заглавието се разбира за какво става дума. За тези, които често сменят лаунчърите, тази програмка дава възможност за копиране на дисплеи от един в друг лаунчър и да ви спести доста време да си преподредите нещата.
П.П. Имаше възможност да пусна темата в раздела за Програми, но се отнася до Визуални модификации (според мен). Ако не ви харесва къде е - ще я преместя.
добро е от обикновенния на спб шелл 3д макар,че някой икони не ги премести

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай
#9

А бе, срам, не срам, ще попитам. Как работи това?

Инсталирах си ADW Launcher EX и искам да си копирам десктопите от Launcher Pro.

Пускам го и ми казва: Select the launcher to copy. Избирам Launcher Pro, но нищо не се случва. Къде бъркам?

Galaxy S (вече в жена ми) ★ Galaxy S III Mini (в сина ми) ★ Galaxy Note 2 (забравен в такси, бакшиша не го върна) ★ LG Optimus G F180L
Цитирай
#10

Мерси, стана Smile

HTC Legend > HTC Wildfire ~white~ > HTC Sensation Xl > ♥ Samsung Galaxy Note II~titanium gray~ ♥ >Iphone 5s ~silver~
Цитирай
#11

Имам чувството ,че работи само с GoLauncher.

LG G2 D800 32GB -> LG G3 D855 16GB
Цитирай
#12

При мен изобщо нищо не става. Нищо не копира
Цитирай
#13

Абе хора някой няма ли да обясни как работи тази програмка, изписва ми само -select the launcher to copy и нищо не се случва. Не ми дава никакви опции.
Цитирай
#14

на мен пък ми дава да копирам TouchWiz а имам доста лаунчъри...
Цитирай
#15

Това защо изобщо още е във "важни" като толкова много хора казват, че не работи?

Lenovo A6000

Цитирай
#16

Някой да разполага с .apk-то или да знае за някаква алтернатива?  Huh

LG OPTIMUS ONE P500  - Cyanogenmod 7 (2.3.7) DEATH => Samsung Galaxy SIII Neo 5.1.1 (Resurrection Remix LP v5.5.9) rooted TWRP => Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon - MIUI Global Stable 9.2.1.0 => Samsung Galaxy S20 FE - Android 12
Цитирай
#17

(2015-02-15, 22:32:22)vikic написа:  Някой да разполага с .apk-то или да знае за някаква алтернатива?  Huh

http://lmgtfy.com/?q=desk+migrate+apk+download

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)