Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

приложения от телефона
#1

Приложенията които си идват с телефона( galaxy mega 6.3) могат ли да се изтрият напълно.. щото преди бях чел, че не е било добре и би бил забивал Телефона...

Преди пробвах да махна някой от приложенията и после веднага си ги сваля и ъпдейтва..

Тези нито ги ползвам нито ги отваря и винаги се ъпдейтват: Става дума за :
Chat on,
Dropbox
Flipboard
TropAdvisor (Дори не знам за какво служи това)
Group Play

Има няма като почнат да се ъпдейтват( вкъщи през wi-fi  и направо бози Телефона, Верно е пълен с един куп тежки приложения освен тези, и за това ако мога да ги махна (разбира се ако няма проблем) ще ми е по-добре.

SAMSUNG GALAXY MEGA 6.3 Black
SAMSUNG GALAXY S8 PLUS 6.2 Black
Цитирай
Аксесоари
#2

@Galaxysport94, ако приложенията са стокови, то само ако устройството ти има root.

 
Цитирай
#3

Както е казал колегата над мен само,ако руутнеш може да ги изтриеш,така може да ги забраниш от диспечера на приложния.Точно тези не са важни и няма да имаш проблеми.Или просто от настройките на гоогъл плея си спри автоматичните актуализации и ъпдейтвай само тези приложенията,които искаш.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)