Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Спиране на известията от оператор
#1

Здравейте, от около 2 часа на всеки 15 мин получавам съобщение от оператора че валидноста на картата ми е изтекла. Има ли начин как да бъдат спрени тези съобщения. С Android 5.1 съм. Звънях на оператор. От там ми казаха че системата била автоматична и нищо не могат да направят
Цитирай
Аксесоари
#2

@Samael12, След като от оператора са ти отговорили така, вероятно нищо не могат да направят.
Само можеш да провериш в Настройките за смс за това дали Push известията са ти активирани, ако са, спри ги и виж дали ще има ефект, ако не, компромис е получаването им.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#3

(2016-08-27, 07:32:58)Samael12 написа:  Здравейте, от около 2 часа на всеки 15 мин получавам съобщение от оператора че валидноста на картата ми е изтекла. Има ли начин как да бъдат спрени тези съобщения. С Android 5.1 съм. Звънях на оператор. От там ми казаха че системата била автоматична и нищо не могат да направят

Или пък блокирай краткия номер, от който получаваш съобщенията...Ако ти го позволява устройството.

The Truth is out there.
Цитирай
#4

Ще ти обясня при мен как е, при теб надписите вероятно са различни :
Влизаш в съобщенията - Настройки - Блокиране на номера - Въвеждаш номера, от който ти пращат смс-а.
-- На английски може и да пише Blacklist
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)