Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация на софтуера (Samsung Galaxy S5)
#1
Question 

Здравейте колеги!
Скоро си закупих Samsung Galaxy S5 и съм много доволен от телефончето. Update-нахго до 6.0.1 Marshmallow и всичко е ток и жица. Днес сутринта видях че има нова актуализация на софтуера, но не знам дали да я инсталирам, защото се съмнявам че телефона може да стане по-бавен и да лагва. Преди това бях със S+, S3 и сега съм със S5. Останал съм с впечатлението, че след време телефоните започват да лагват и да бявят. Не знам на на какво се дължи това, дали е заради актуализациите на софтуера или актуализациите на приложенията. Също така съм спрял автоматичните актуализации на приложенията в Google Play Store. Въпросът ми е дали е възможно след актуализацията телефона да стане по бавен, или това се получава от актуализациите на приложенията?

http://prikachi.com/images.php?images/934/8891934V.png
Цитирай
Аксесоари
#2

Инсталирай смело. Онзи ден го ъпдейтнах и аз и нямам проблеми. Лагването и бавенето след време лично за мен се дължат на амортизация ако мога така да се изкажа.

Само българин може да пропие парите си, заедно с човека, от когото ги е взел назаем!!!
Samsung Galaxy S9 
Цитирай
#3

matar - какво значи амортизация на телефона?
Цитирай
#4

(2016-08-28, 21:16:23)MaTaR. написа:  Инсталирай смело. Онзи ден го ъпдейтнах и аз и нямам проблеми. Лагването и бавенето след време лично за мен се дължат на амортизация ако мога така да се изкажа.

И аз го ъпдейтнах, обаче има малка разлика. Телефона е малко по-бавен и по-бързо му пада батерията. Разликата е съвсем минимална, но се усеща. Спрял съм ъпдейтите и не барам нищо повече. Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)