Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации P9 Standart L09/L19

Въпроса не е дали си доволен или не, а, че платихме пари за Флагшип и особенно отначало цената не беше никак малка. Поне 2 ОС ъпдейта заслужава тоя телефон, точно затова, че е доста способен и нищо не го спира да върви дори с още 2 ОС ъпдейта... Просто ще е подмолно от страна на Huawei. Иначе както казах, то и в 8 няма особенно много промени точно за нашите телефони.
Като за начало да вземат да пуснат поне B391, че да видим това Live Photos как е. Smile

Huawei P9
Цитирай
Аксесоари

https://support.apple.com/en-us/HT207310 - това ли трябва да прави ?

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

Подобно. Huawei Mate 9 with B193 firmware brings Live photos пиши в тъбата, същото е Smile

Huawei P9
Цитирай

Благодаря, гледах го. Предполагам, че прави снимките в анимиран GIF и после ги показва като такъв и са го нарекли Live Photos. Не е лошо ако ни го пуснат и на нас с Р9-те.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

(2017-10-23, 08:28:38)skysoft написа:  Благодаря, гледах го. Предполагам, че прави снимките в анимиран GIF и после ги показва като такъв и са го нарекли Live Photos. Не е лошо ако ни го пуснат и на нас с Р9-те.
Не, записва ги като видео със звук и може да се гледат само през галерия стоковата. Дори не знам къде ги записва. И не можеш да ги споделяш като live photo.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Мерси. Остава само да чакаме да ни го пуснат и нашите "готини" телефончета. :-)

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

Ицак, то май и при айфоните, ако ги споделиш на телефон без Live Photos ги споделя като видео. Няма ли някакъв начин да се конвертира от Галерията?
Тея още не пуснаха ъпдейта официално, да го пробваме... Smile

Huawei P9
Цитирай

Някой знае ли със сигурност ?
Нашите HUAWEI P9 които са със 3 Gb RAM, DDR3 или DDR4 е памета им ?

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

Ако тази статия е вярна, p9 е със DDR4.

http://www.pocket-lint.com/news/137059-h...ssive-leak
Цитирай

(2017-10-24, 12:52:58)debian написа:  Ако тази статия е вярна, p9 е със DDR4.

http://www.pocket-lint.com/news/137059-h...ssive-leak

От тази статия ми се породи и въпроса за типа памет, понеже с AIDA64 дава че е с DDR3, а в статията пише за DDR4.
И предполагам че Про версията която е с 4 Gb RAM може би е с DDR4.
А може в началото първите бройки да са били с DDR4 и после да са почнали останалите да ги правят с DDR3, знам ли.

А току що си качих Device info HW, а тя ми дава че съм със DDR4, а сега на коя да вярваш?

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

Пуснаха във FF B393, но са само security patches.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

И аз видях в XDA, че споменават. Ние още предните не сме получили... Цял пакет ли е - в смисъл може ли да се инсталира?

Huawei P9
Цитирай

(2017-10-24, 15:17:12)DroidMaster написа:  И аз видях в XDA, че споменават. Ние още предните не сме получили... Цял пакет ли е - в смисъл може ли да се инсталира?
Не не може пак трябва да се чака за удобрение.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

(2017-10-20, 13:23:23)DroidMaster написа:  Въпроса не е дали си доволен или не, а, че платихме пари за Флагшип и особенно отначало цената не беше никак малка. Поне 2 ОС ъпдейта заслужава тоя телефон, точно затова, че е доста способен и нищо не го спира да върви дори с още 2 ОС ъпдейта... Просто ще е подмолно от страна на Huawei. Иначе както казах, то и в 8 няма особенно много промени точно за нашите телефони.
Като за начало да вземат да пуснат поне B391, че да видим това Live Photos как е. Smile

Да разбирам, че все още нямате ъпдейт на телефоните с функцията за лайв снимки? :О как така, аз още след като си купих телефона предния месец получих този ъпдейт, днес дори получих нов.

Китайчето МИ 9Т 128гб
Цитирай

(2017-10-26, 10:01:06)smileyy написа:  Да разбирам, че все още нямате ъпдейт на телефоните с функцията за лайв снимки? :О как така, аз още след като си купих телефона предния месец получих този ъпдейт, днес дори получих нов.


Сега с коя версия на фирмуера си, от къде го купи? Smile

Huawei P9
Цитирай

(2017-10-26, 12:16:34)DroidMaster написа:  Сега с коя версия на фирмуера си, от къде го купи? Smile

Дай направо един скрийншоот.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

И на мен нещо не ми се вярва. Ако не е ъпдейтвал през Firmware finder Smile

Huawei P9
Цитирай

https://www.kaldata.com/%d1%82%d0%b5%d0%...63415.html То беше ясно, но все пак имах някаква надежда. Sad

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

То беше ясно, въпреки оправданията които изтъкваха защо P8 не получи своя ъп, сега същия сценарий и за P9.Софтуерната им поддръжка/политика е под всякаква критика, аз не бих повторил повече с техен телефон.
Цитирай

Е тогаваси вземи смунг, там нещата са "по-добре" Smile

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Samsung Galaxy S IV BE  GT-I9515, Android 5.0.1
Prestigio PMP 5780D DUO, Android 4.1.1
Цитирай

Хаххахх харесва ми иронията ти.
Цитирай

Истината е, че ако искаш устройството ти да се ъпдейтва регулярно, май трябва да си сведеш избора до... Ябълка. А как не ги харесвам... Другият вариант мисля е LG, баси G3 излезе с 4.1 и е ъп до 6.0, а на колко години е...

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Samsung Galaxy S IV BE  GT-I9515, Android 5.0.1
Prestigio PMP 5780D DUO, Android 4.1.1
Цитирай

P9-ката се оказа доста сполучлив и продаван телефон -съответно можеха да пуснат андроид 8, като комплимент за собствениците му.Явно решиха/знаят, че вече имат достатъчно фенска маса, която е готова да сменя ежегодно модел след модел и вече да няма нужда от поддръжка на предходния модел.Да се надяваме, че сега ще се завиши неофициалната подръжка от ромове за p9.

Съпругата ми ползваше lg g3 и наистина получи доста и при това редовни ъпдейти.Мен lg v30 ме блазни и ме кара да мечтая ....

Ползвал съм ябълки и няма да е проблем пак да мина на ios, като и те си имат своите минуси въпреки редовните си ъпдейти.

Просто всички ни категоризираха, като шарани и се ебават както си искат с нас.Винаги ще има някакви компромиси срещу една шапка с пари -батерията слаба, подръжката кратка, прегарящ/розавеещ дисплей и тн.
Цитирай

(2017-10-27, 04:23:39)vladols написа:  https://www.kaldata.com/%d1%82%d0%b5%d0%...63415.html То беше ясно, но все пак имах някаква надежда. Sad

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk
"Засега списъкът включва седем модела, произведени през последната година и половина:"
Какво Ви е ясно не ми ясно...
Цитирай

(2017-10-27, 09:57:22)wizard написа:  "Засега списъкът включва седем модела, произведени през последната година и половина:"
Какво Ви е ясно не ми ясно...
Значи има надежда някаква една :-)
Може и да се смилят, да ни пуснат Ореото.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)