Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации P9 Standart L09/L19

Дали могат да работят с гугълския  Daydream VR.

Huawei P9 - EVA-L09
Blue 32GB
Цитирай
Аксесоари

(2016-11-25, 03:14:41)aico60 написа:  Дали могат да работят с гугълския  Daydream VR.

Да. 

Малък Офтопик: Като цяло нашите телефони как са за VR? Гледам има евтини ВР "очила" по 10 долара, мисля да взема да пробвам едни. Добре ли ще се вижда? Ще работят ли изобщо с нашите телефони?
Цитирай

Сега синята версия на P9 ,се предлага точно с такива очила,така че......няма как да не работи
Цитирай

Синия P9 с 3gb рам ли е?
Кога ще пускате репортите с бъговете?

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай

Да с 3 гига
Аз вече го пратих
Цитирай

Нещо метода по който Huawei пуска бетата, не ми харесва. Една версия, мина седмица и нещо, няма ъпдейт с поправки и да се откриват нови потенциални бъгове. Вижте Самсунг, точно по метода на Апъл, Бета 1, Бета 2 и така повечето бъгове са отстранени до официален релийз.
И дано пуснат 7.1 направо, а не 7.0, след като Гугъл го пуска след седмица, ако е истина, че Януари ще получим Нугата, имат предостатъчно време да добавят подобието на 3Д тъча, едно от нещата които наистина мисля, че ще се използва.

Huawei P9
Цитирай

Точно.пък за Samsung и читав финален ром не ми говори,да не говорим пък за бета
Бях им 3 години бета тестер,още от кит кат,минах и през лолипоп!
И нали се сещаш,че за една седмица,няма как да се пусне поправка,поради простата причина,че не се тества само тук,нали се сещаш....колко милиона бяхаSmile
И откривате грешки само във интерфейса,бета тестери ползват софтуер за целта,а не аматьори като нас
Цитирай

Нали разбирате, че Samsung използват издънката си с Note 7 и сега пускат колкото могат повече актуализации за да привлекат (евентуално) старата си клиентела и да спечелят нова. Имал съм Note 1 - имах само 1 актуализация за 2 години, Note 2 - 1 актуализация за 2 години, Note 4 - 3 актуализации за 2 години и сега изведнъж навсякъде информация колко много актуализации има и то само за S7 и S7 edge, а къде са им другите устройства?

От P9 съм доволен най-вече от гладката работа на устройството и редовните актуализации като при актуализациите се добавят и някои нови/стари приложения т.е. вслушват се в желанието на потребителите си. Да, за нас пуснаха някаква версия на Нуга, но не знаем за другите страни какви версии са пуснали и нека изчакаме за краен продукт пък тогава да критикуваме. Мисля, че няма да има само една официална актуализация до 7.Х.Х, а ще има и оше оптимиазции.
Цитирай

(2016-11-28, 16:30:57)lost in написа:  Точно.пък за Samsung и читав финален ром не ми говори,да не говорим пък за бета
Бях им 3 години бета тестер,още от кит кат,минах и през лолипоп!
И нали се сещаш,че за една седмица,няма как да се пусне поправка,поради простата причина,че не се тества само тук,нали се сещаш....колко милиона бяхаSmile
И откривате грешки само във интерфейса,бета тестери ползват софтуер за целта,а не аматьори като нас

Е смятай колко повече ползват Айфони, а всяка седмица има нова бета с поправки Smile

Нугата е еднаква за всички страни Smile

Huawei P9
Цитирай

Самсунг имат други плюсове,но не и в поддръжката
Както и да е,да не усираме темата..
Цитирай

някой спечели ли вече Smile
Цитирай

Началото на декември ...
Аз бях забравил .. ей сега го пратих Big Grin
Цитирай

Ако дават колонката като награда, доста е добра. На мен ми я дадоха подарък с телефона. Не я ползвам, но някой ден ако потряба я имам чисто новичка. На вас не ви ли дадоха с телефона такава?

Huawei P9
Цитирай

Аз от мтел взех телефона и беше без колонка, но пък със бързо зарядно в комплекта.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай

моя от Мтел без нищо. колонка/колонка... кой ти я дава. все ще се намери за какво да се ползва
Цитирай

Теленор - нито колонка , нито бързо зарядно  Sad
Цитирай

Аз скоро ще имам колонка или нещо друго с лого на huawei
[Изображение: 33f0835f370f78a7834ca55eec7dfcea.jpg]

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай

И аз съм в списъка с подаръците,ще чакаме да видим.

Samsung Galaxy S,SIII,S IV mini,LG G2,Samsung Galaxy Alpha,Huawei P8,Huawei P9,Honor 7X,Huawei P10Lite
Prestigio Multipad PMP5101C_QUAD
Цитирай

честито момчета Smile
Цитирай

Официален Android Nougat за Huawei P9 в началото на 2017г. (Q1).
http://www.phonearena.com/news/Huawei-an....0_id88445
===========
За останалите модели - Huawei P9 Plus / Huawei P9 lite / Huawei Nova / Huawei Nova Plus - по-късно.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

И моя е от Теленор и ми дадаха... Интересно. Отначало нямаше нищо, ама беше една мацка и както си лафихме ми вика "А чакай едно подаръче да ти дам с телефона" и даде колонка.

Иначе честито на спечелилите, хубава е Smile

А за Нугата, надявах са тоя месец да е... Сони пуснаха, ЛГ пуснаха, Мототата пуснаха... Тея да вземат да се стегнат малко Smile

Huawei P9
Цитирай

нямам мейл с награда Sad
Цитирай

Някой има ли проблем с актуализирането на приложения ?
Вчера си актуализирах 10тина приложения и днес пак са ми налични за актуализация ...
Цитирай

случва се понякога, но това не е от новия андроид, а попринцип става
Цитирай

И някакво решение има ли или на късмет е работата  Undecided
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)