Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pixel Launcher
#1

Сложих го днес....да го видя. Някъде чета, че може би ще излезе официално с новите Нексуси. В магазина го няма все още. Казват, че има някой бъгове...на мен за сега ми спират някой приложения -фейсбук,и някой месинджъри.

[Изображение: f4d255d253a274e24c9f30d2e9873f23.jpg]

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Като апк ли го инсталира или с тврп?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай
#3

Като апк.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай
#4

За съжаление Launcher3 спря

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#5

При мен не е спирал цял ден. Всичко си работи нормално. Доколкото четох, wallpaper-а правел проблем

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай
#6

Така е, тапета прав проблеми на апк версията. По читавата версия е .зип файл който се инсталира през тврп
Цитирай
#7

Преди да инсталираме самия лънчер, инсталира само тапетите... /Такава беше инструкцията, пак апк/. Вече 24 часа не ми е забивало нищо. Даже сутринта тапета се смени самичък Smile

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай
#8

Как инсталира само тапетите? Обясни как направи цялата схема

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай
#9

Сваляш апк-тата за тапетите и лаунчера, инсталираш тапетите, после лаунчера и така. За сега всичко при мен е окей. Само май, ако не е през twrp, има някакъв проблем с google now, тъй като трябва да е системно приложение.

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#10

http://www.androidauthority.com/download...pk-707338/

От тук четох как да ги сложа, но е така както казва madman. Доколкото знам, на този лънчер няма Гугъл нау

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай
#11

То май няма значение реда, въпроса е и двете апк-ата да се инсталират. Явно няма Google Now, ако от home screen-а плъзнеш на дясно, но пък можеш да го стартираш от G иконата горе в левия ъгъл

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#12

Вече може да се сложи и Pixel Launcher, което май е новото име на Nexus Launcher-a. За повече инфо:Цък

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#13

А трябва ли да се деинсталирам нексус лъчъра преди това?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай
#14

Май не. Аз ги инсталирах направо в/у нексус-а и застанаха като ъпдейт. Честно казано обаче, разлика не виждам.

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#15

Няма ли някой ъпдейт който да оправи google now?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай
#16

Google Now работи само ако го инсталираш като системно приложение, иначе няма да работи. Ако става въпрос като плъзнеш екрана надясно.

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#17

При мен вече всичко работи и се ъпдейтва от магазина, телефона е с CM-13 а приложението беше инсталирано като системно и вчера само се актуализира.
ето и снимки:
[Изображение: 0BosL] [Изображение: MLLun]

Xiaomi Mi A3 ,4GB_RAM, 64GB_ROM
Цитирай
#18

Малко да съживим темата. Има ъпдейт на Pixel Launcher-a от 6-ти Декември (за тези, които са пропуснали). Wallpaper приложението го има в Google Play за всички, а Live Wallpapers може да свалите от тук Цък. Самото апк за нашия телефон от тук. Най интересни са Your wolrd и Horizon. Ето видео да видите какво представляват: https://www.youtube.com/watch?v=HqOG5P3AKtg&t=212s

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#19

Нещо не ми се ъпдейтва weather widget-a. Идеи откъде мога да го подбутна...?

За да бъда по точен в това какво се случва с телефона ми трябва да отбележа че бях инсталирал приложението от 1-вия пост. Доста време карах с него и нямах проблеми. Вчера рещих да сваля последната версия но не се получи и реших да го махна (първото приложение). След това телефона неможа за засече GoogleNow лаунчера и си имах малко проблеми. Както и да е, успях да инстална последната версия, но ми прави впечатление че не се е изтрила старата версия напълно... реших да възстановявам настройки, така и така не съм го правил скоро... ама ядец де....

Весели празници

5x32
Цитирай
#20

Като зацикли, май трябва да се пуска локацията, за да си я намери пак. Поне при мен така се получава, макар че понякога си се ъпдейтва и когато е изключена локацията. Не ми е много ясно. Иначе не съм имал проблем със слагането на лаунчера, но аз не го слагам като системно

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#21

Аз си купих prime-a, но не съм доволен.. Шоркътите не работят за 7.1.1...

modded Nexus 5x 32GB hdd, 4GB RAM / LineageOS 15.1
Цитирай
#22

Усещам, че говориш за Nova launcher, а темата тук е за Nexus launcher.....
Но както и да е, шорткътите работят на Nova, просто трябва да имаш инсталиран и Nexus launcher!

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#23

То май няма да е лошо темата да се преименува на Pixel Launcher, за да не стават обърквания

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#24

Готово, преименувана е.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#25

(2017-01-05, 09:09:28)vlaf написа:  Усещам, че говориш за Nova launcher, а темата тук е за Nexus launcher.....
Но както и да е, шорткътите работят на Nova, просто трябва да имаш инсталиран и Nexus launcher!

Съжалявам, ако се литвам по офтопика, но в интерес на истината, аз нямам Pixel launcher а шорткътите си работят на пушка с Nova...

[Изображение: oneplus-logo-black-and-white.png]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)