Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony Xperia X Compact с разкрити по-рано спецификации от GFXBench
#1

[Изображение: sony-xperia-x-compact-big.jpg]



Sony са една от компаниите, които ще разкрият нови продукти на IFA 2016 в началото на следващия месец. Слуховете са за поне два нови смартфона от семейството на Xperia X. Едно от устройствата се очаква да е компактен модел и за тези от вас, които харесват този тип телефони, дългото чакане след Z5 Compact свършва...

Към цялата статия -->
-
Цитирай
Аксесоари
#2

Излиза че ще е най-мощният телефон на Сони. Ще слага Z5 Premium и X Performance в джоба си...
И представете си каква ще му е цената, като знаем на Х серията колко искат!
Цитирай
#3

Нищо не пише за батерията. Дано да е поне 2700 mAh. Жалко, че камерата няма да е като на X Performance. Също така няма смисъл от FHD дисплей, тъй като на екран под 5 инча няма да има смисъл, пък и ще осигури повече SoT. Нищо не пише за Fingerprint и водоустойчивост. Както и да е, успя да ме заинтригува, за разлика от Z5 Compact.

#TeamPixel
Цитирай
#4

Ако няма слот за micro SD ме губят като клиент. На мен и 16GB вътрешна памет ми стигат, но държа задължително на слот.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#5

Чудно е че ще увеличат резолюцията, защото дисплеят на z5 compact изглежда доста пикселизиран за толкова скъп телефон.
Цитирай
#6

Цитат:Тaзи годинa събитието нa компaниятa ще се състои 1 септември от 14 чaсa бългaрско време.


Ще може ли някой добър човечец дa дaде стрийм, зa дa може и ние дa гледaме.

#TeamPixel
Цитирай
#7

Ако има изобщо стрийм някъде, утре ще го разберем.
Цитирай
#8

Тук ще добавят линка "on the top of the page" утре http://www.pcadvisor.co.uk/how-to/mobile...4-3542396/

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай
#9

Sony Xperia X2 live stream? Това пък X2 откъде дойде?  Va

Тази нова система от имена започна да ме изморява и затормозява излишно. Защо им трябваше да сменят старите серии?  Bu

Xperia X, Xperia XA, Xperia XА Ultra, Xperia X2, Xperia XR, Xperia X Performance, Xperia XZ, Xperia X Compact... всичко ми изглежда напълно еднакво!  Bu

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#10

Какво да очакваме след малко :
Live и тук: http://blogs.sonymobile.com/2016/09/01/i...livestream 

[Изображение: CrP48QhUEAMACrd.jpg:large]

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай
#11

http://www.gsmarena.com/sony_at_ifa_2016...w-1486.php
Цитирай
#12

Не съм впечатлен. Дори и от дизайна. Ъпдейт на камерата и нищо друго.
Цитирай
#13

Компакта ми хареса
Поне на хартия и думи камерата трябва да е повече от добра
Има повече РАМ
Процесора е стъпка назад, досега бяха еднакви с големия
Запазили са размерите
Казаха че другата седмица ще е на пазара

Големия брат - октомври
Цитирай
#14

Открийте разликите/приликите:
[Изображение: 01-design.jpg][Изображение: Xiaomi-Mi3.jpg]
[Изображение: Sony-Xperia-XZ-2.jpg]

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#15

Това на скрийншот е Xperia XZ, тук е X Compact.

Sent from my Leo toy using Tapatalk
Цитирай
#16

Мен точно това ми харесва. mi 3 е със страхотен дизайн( поне за мен).

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай
#17

(2016-09-01, 13:47:29)GH0STFACE написа:  Не съм впечатлен.

И аз.  Bu Дизайна много ми допада, но не и материалите, от които е изработен. Поне на снимките е така. Ще го погледна и на живо, когато излезе, но не храня големи надежди да се харесаме.  Grater За първи път не съжалявам, че взех обикновения Х.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#18

И все пак остава въпроса, какво е това от теста на GFXBench!?
https://www.androidbg.com/xperia-x-compa...ench-specs

Там телефона е с 1080p дисплей и SD820 и 4gb ram
Цитирай
#19

Това е ZTE Nubia Z11. Малко след като излезе новината преди няколко дни я опровергаха.

http://pocketnow.com/2016/08/29/sony-xpe...mark-1080p

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#20


[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#21

SONY Xperia XZ ми харесва, докато SONY Xperia X Compact прилича на SONY Xperia Z5 Compact - малка дебела тухла.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#22

XZ - 699 евро
Х Compact - 449
Цитирай
#23

(2016-08-31, 19:31:19)xn3k написа:  Sony Xperia X2 live stream? Това пък X2 откъде дойде?  Va

Тази нова система от имена започна да ме изморява и затормозява излишно. Защо им трябваше да сменят старите серии?  Bu

Xperia X, Xperia XA, Xperia XА Ultra, Xperia X2, Xperia XR, Xperia X Performance, Xperia XZ, Xperia X Compact... всичко ми изглежда напълно еднакво!  Bu

Един от друг по-безмислени. И заради тях се осраха с пускането на ММ на предишните модели. Трябваше им само един модел тази година, в началото на декември Z6 с Нуга7, 4гиги РАМ и батерия 3000+мАч, а през останалото време качествена реклама и поддръжка на М5.
Цитирай
#24

Всъщност, XZ си е Z6 със сменено име. Даже отблизо като се погледне, дизайна е почти същия като на Z5, но с премахнати ъгълчета и плоски горна и долна част. Всичко останало е като на Z5.


Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#25

Компакта вече не е водоустойчив
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)