Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бързо зарядно за кола?Има ли такова чудо вече?
#1

Здравейте, попаднах на 4smarts Qualcomm Rapid Quick Charge 2.0 In-Car Charger 4.5A - зарядно за кола с технология за бързо зареждане (4.5 Ампера) с 2 USB изхода (черен-тъмносив) с характеристики:
• Производител: 4smarts 

• Модел: Qualcomm Rapid In-Car Charger 

• Фабричен номер: 4SP4451 

• Поддържа технология за бързо зареждане Qualcomm Quick Charge 2.0 или Samsung Adaptive Fast Charging

• Тази технология позволява да зареждате устройства, които я поддържат доста по-бързо 

• Зарядно за кола с 2 USB изходa за зареждане на смартфони и таблети

• Здрав и солиден алуминиев корпус

• Лесен и бърз начин да зареждате вашия мобилен телефон или таблет през запалката на колата

• Възможност за зареждане на устройствата ви по отделно или едновременно: два смартфона, смартфон и таблет или дори два таблета

• Мощност: 4.5А

• Input: DC, 12-24V

• Output: 1x5V/2400mA (port 1) + 1x5V/2100mA, 9V/2100mA & 12V/1500mA (Quick Charge port)

• LED индикация при зареждане

• Наличен Qualcomm чип с максимум капацитет от 9V/2100mA
 Изключително леко и компактно - корпус от алуминий и полимер


• Защита срещу прегряване, късо съединение и токов удар

• Сертификати: CB,ETL,CE,FCC,Rohs

• Благодарение на Qualcomm Chip може да зареждате вашето устройство доста по-бързо от нормалното (стига вашето устройство да поддържа технология за бързо зареждане)

 
• Съвместимост: мобилни устройства със съответния за тях кабел. Бързото зареждане може да се изпозлва само с устройства поддържащи Qualcomm Quick Charge 2.0 или Samsungs Adaptive Fast Charging technology, като Samsung Galaxy Note 4, Galaxy Note 4 edge, HTC One (M8), One (M9), Sony Xperia Z3+/Z4, Xperia Z3, Xperia Z3 compact, Xperia Z4 Tablet, Xperia Z5, Xperia Z5 Compact, Xperia Z5 Premium, LG Flex 2, LG G4, Google/Motorola Nexus 6, Motorola Moto X (2. Gen), Yota Phone 2, Xiaomi Mi 2, Mi 4, Mi Note, Mi Note Pro. Устройства, които не поддържат бързо зареждане, ще се зареждат нормално.


Според Вас дали е вярно?Ще зарежда ли бързо телефоните ни?

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай
Аксесоари
#2

Дори и да е вярно, бързото зареждане ще скапе доволно бързо батерията/ите.

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай
#3

Не, не си прав ама изобщо.Батерията изобщо не я скапва.Моя го ползвам една година и малко и винаги го зареждам на бързо зарядно и нямам проблеми до сега.За това твое мнение където си написал мога само да кажа две неща или нямам телефон с бързо зареждане или ако имаш нещо е повреден и е хубаво да го занесеш в сервиза да си го оправят Smile

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай
#4

Аз съм си купил едно за 15 лв на Belkin 2.0A зарежда бързо както е със зарядното Big Grin



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай
#5

Ако ще да скапва батерията изобщо не ме интересува. Няма да ставам роб на телефон. Да няма да се женя за него. Ползвам го една две години и го махам. То по тая логика дай да не му използваме функцийте ,че за да го вардим да не прегрее нещо телефончето. Всичко ползвам на макс нали затова съм платил тия пари за всички тези екстри. 

По темата. Приятел мисля ,че няма да работи бъзото зареждане. Няладе бях чел ,че не става от автомобил.

The luck is quality.
Цитирай
#6

Аз имам бързо зарядно за кола на Самсунг

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
Цитирай
#7

Най-добре ползвайте пригодения за целта оригинален аксесоар
http://www.samsung.com/us/mobile/mobile-...915ubesta/

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#8

Благодаря AMG Smile

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)