Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Акаунт
#1

Здравейте колеги
Имам някакъв проблем с акаунта,тоест отивам във Акаунти цъкам на Google акаунта и ми искача прозорче Настройки спря. Само със него става така,другите нямат проблем в смисъл Фейс акаунт и тнт. Някакви предложения ????

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай
Аксесоари
#2

От компютър влизаш ли в акаунта си?  Ако ДА направи reset до фабрични настройки, ще направиш телефона си като нов, но всичко ще се изтрие без контактите (ако си синхронизирал).
Цитирай
#3

Влизам да,но след дълго четене и паника разбрах,че с ресет няма да стане. След последния ъпдейт на Плей серервиза дава някакъв бъг,не е само при мене,от Гугъла работят по въпроса. Получава се най вече при S4 и Note4. Доста се оплакват от това.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай
#4

Инсталирай си ръчно последната версия на Google Play services: Google Play services 9.6.78 (238-131446183)

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#5

Да и това е вариант но доколкото разбрах,трябва да е точно за модела телефон,нещо свързано със последните цифри на ъпдейта и тнт. Така че малко не смея и бих изчакал сам да се ъпдейтне,че шубето е голям страх Smile

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай
#6

(2016-09-04, 17:32:46)bavarec6 написа:  Да и това е вариант но доколкото разбрах,трябва да е точно за модела телефон,нещо свързано със последните цифри на ъпдейта и тнт. Така че малко не смея и бих изчакал сам да се ъпдейтне,че шубето е голям страх Smile

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Нищо фатално няма да стане. Не случайно версията, която съм постнал е за дисплеи с 480 dpi (това е максималното).
В най-лошия случай просто ще деинсталираш актуализациите на Google Play services и малко по-късно сам ще се обнови до последната, с която бил преди да го ъпдейтнеш.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)