Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

заключен телефон, иска ми първият gmail профил
#1

Здравейте, един познат си е купил с7 еддж от Англия от някакъв дето твърди, че го е намерил в някакво кино. След фабрични настройки иска да му вкарам първият профил с който е бил синхронизиран, та въпроса ми е ако му сменя андроида ще може ли да тръгне или е загубена кауза ?
Цитирай
Аксесоари
#2

То лесно се отключва, но не мога да поема отговорност тъй като е съмнителна работа. Не искам да обидя никой....намерен в кино после продаден и се пита от името на приятел. Защо този приятел не го занесе в Полицията и да си го върнат на човека...така ми се струва правилно поне на мен Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Мисля че няма да го върне защото го е купил...

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#4

Уж беше невъзможно да се отключи, а сега излуза че е лесно. Какъв е смисъла от тази опция незнам.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#5

(2016-09-05, 09:39:41)koleca написа:  един познат си е купил с7 еддж от Англия от някакъв дето твърди, че го е намерил в някакво кино

Превод в ефир: откраднах/намерих Galaxy S7 edge, ма ми иска неква парола, как да я прескоча, че да прецакам нещастника, който си купил съвестно телефона??? Huh

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#6

Не би ли следвало да му иска,последния профил с който е бил синхронизиран и е работил телефона?
Цитирай
#7

Всичко се връща на този свят...

Върнете телефона на човека.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#8

Хайде стига вече с оффтопика! Ако имате решение на въпроса на колегата - пишете, ако не - чешете си пръстите в друга тема, специално направена за спам. Не са единични случаите, в които нормално закупен телефон втора ръка пак прави този проблем, така че се съсредоточете малко над въпроса. А какво да прави колегата с "намерен" телефон, мисля че е лично негово решение.
Цитирай
#9

Преинсталирай го и няма да ти иска повече стари гмейли или му качи къстъм роом

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#10

Аз ще помогна като заключа темата защото случая е ясен. Потърси във гугъл ''how to bypas google verification''.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#11

Ами аз да ти кажа, пак ще я отворя, защото е пълно с хора, които купуват телефон втора употреба от разни параноици, които заключват всичко и после забравят да си премахнат акаунтите. Както вече писах...
Да, случая може да е с краден или намерен телефон, но това не значи, че подобна ситуация не е възможна при нормална покупка. Все пак цялата информация можем да си намерим в гугъл, не е това въпроса обаче.
Цитирай
#12

Върнах си фабричните настройки и не си помня g-mail. Моделът на телефона е samsung galaxy s7 edge.
Цитирай
#13

https://m.youtube.com/watch?v=610LLoECkmU
https://m.youtube.com/watch?v=jfFwoBkPDMk

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)