Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Програмка увеличаваща силата на звука,не изисква рут
#1

https://1drv.ms/u/s!AhkFAljA5cFWgSwViJrhYb6rkH0e
В настройките има реклама,но не пречи.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
Аксесоари
#2

Качеството разваля ли се?

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#3

Аз я ползвам на 10%,не изкривява.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#4

Определено ми направи впечатление, особено на слушалки и при гледане на видео от youtube, а и при просвирване на MP3 файлове от старата ми карта с битрейд под 240 kb/sec звукът е слаб, не беше това, което очаквах, дори с SIII neo-то е по-силен, но не толкова богат откъм бас. Използвам стоковият музикален плейър на Самсунг, който си свалих от Galaxy App. магазина, имам закупен и Power Amp, които си приложих и за еджа ... резултатът е все същия, дори с ефекта Bass & Treble, който е допълнително надут от мен на макс treble пак си свири тихо, реално 2/3 от силата на звука е в "синята" зона и чак последните 3-4 нива са в "оранжевата". Може би Самсунг са го направили нарочно така, за да се грижат за слуха на клиентите си, сега ще кача програмката, която колегата @felipe любезно е споделил с нас, дано има някакъв ефект...

Siemens M55 > Sony Ericsson K750i > Sony Ericsson K800i > Sony Ericsson C905 > Sony Ericsson Xperia X10i > Samsung Galaxy SIII Sapphire black > Samsung Galaxy SIII Neo Metalic Blue > Samsung Galaxy SVII Edge Black Onyx > Samsung Galaxy S9+ Midnight black > Samsung Galaxy Note 20 Ultra Mystic Black with android 12 and ONE UI 4.1 > Samsung Galaxy S22 Ultra Phantom Black with android 12 and ONE UI 4.1
Цитирай
#5

@felipe, каква е разликата между APK-то, което си линкнал и:
https://play.google.com/store/apps/detai...me.booster

Има ли причина да не я изтегля от Play Store?

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#6

Smile Ами аз я видях и свалих от друго място,не съм я търсил в маркета,мисля че е една и съща програма,сега ще пробвам тази от маркета дали има реклами в нея.Та,да,няма причина да не се изтегли от маркета Tummenupp
П.П. Ако ви дразни говорителчето в нотификейшън лентата в настройки-уведомления намерете програмата и изключете уведомленията от нея.
Smile Smile Само на мен ли ми се струва,че слушалките в комплекта на телефона са отвратителни,аз започнах да използвам слушалките останали ми от SGS4  Black Edition черни са и са много по-добри,поне според мен...

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#7

Пробвах я и при мен не оказва абсолютно никакво влияние - тествах със Spotify където мисля, че има някакво автоматично изравняване на звука на съседните песни, за да не се налага да увеличаваш и намаляваш ръчно при започване на следващата песен. И с YouTube никаква разлика.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#8

(2016-09-06, 11:02:54)felipe написа:  ........
Smile Smile Само на мен ли ми се струва,че слушалките в комплекта на телефона са отвратителни,аз започнах да използвам слушалките останали ми от SGS4  Black Edition черни са и са много по-добри,поне според мен...

И аз съм на същото мнение, ползвам слушалките от HTC M8. Слушането с тях е в пъти
по-качествено.

Galaxy S9+/128GB: 9.0 Galaxy S8+: 8.0 Galaxy S7 edge: 7.0
HTC One М8: 6.0 HTC One X: 4.4.2


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)