Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте, имам следния проблем:
Контактите ми в телефонния указател ги синхронизирах с gmail. Реших да премахна google акаунта и да вляза с друг акаунт в телефона, понеже беше наложително. Когато възстанових моя акаунт видях, че телефонните номера ги няма в gmail-a ми. От настройките на телефона сложих отметка да се показват всички телефони - от указателя, gmail-a, ....., но пак не се показваха. Четох в google. че контактите се съхраняват на file contacts2.db, стигнах до въпросният файл, но не мога да го отворя. Какво ще ме посъветвате? Има ли друг вариант да си възстановя контактите?
Много са ми важни тези контакти, предполагам както на повечето от вас. Искрено ще съм ви благодарен за помощта!!!!
Цитирай
Аксесоари
#2

http://gsmrecovery.ru ето ти онлайн конвертор
Цитирай
#3

До сега се мъчих с този конвертор и постоянно ми изписва "Ошибка". Почвам да си мисля, че файлът ми е повреден Sad((
Цитирай
#4

Няма да помогна, но ще дам съвет занапред да знаеш какво да правиш. Преди да правиш каквото и да било с вероятност после да изгубиш контактите, проверявай на компютър в GMail дали са ти там контактите, и създай още едно копие в паметта на телефона.
ПС: Всъщност сега провери ли на компютър има ли някакви контакти в GMail?

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#5

Сега и аз си блъскам главата защо не направих първо export на един CSV файл на контактите, пък после каквото искам да правя.........,но уви. В момента, при синхронизацията с gmail, ми излизат само много малка част от контактите - около 48 контакта, а бяха над 300
Цитирай
#6

Пак те питам, имаш ли контакти на компа като влезеш в GMail?

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#7

(2016-09-06, 13:14:02)dp4u4umi6ev написа:  Пак те питам, имаш ли контакти на компа като влезеш в GMail?
Пак казвам - имам около 48 контакта в GMail. Опитах от менюто в GMail да върна (restror) контактите съответно преди 1 час, 1 ден и 1 месец, но все същите 48 броя ми излизат, ако това имаш предвид
Цитирай
#8

Да това питах и това ми беше последната идея, значи си останал без контакти кофтиии

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#9

Няма как да върнеш(ресторнеш) нещо, което никога не е било качвано там (google contacts), затова когато добавяш контакт го добавяй в gmail акаунта, а не в паметта на телефона.
А как да прочетеш файла: трябва ти програма която чете sqlite database нещо от сорта на http://sqlitebrowser.org/ (предполагам си windows user и нямам идея дали тези програми работят, ако си на линукс мога да ти кажа коя да свалиш и е тествана че работи)
Цитирай
#10

Да не са били синхронизирани с друг Gmail акаунт?
Цитирай
#11

(2016-09-15, 08:34:49)m.martinov написа:  Да не са били синхронизирани с друг Gmail акаунт?

Колкото смешно да звучи точно това се случи с един мой колега и той така се заричаше, че Гугъл са му виновни и като загледах на телефона и на компа бяха различни ппрофили Wink

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)