Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Почистване на сензор/матрица на LG G4
#1

Здравейте. Бихте ли ми препоръчали възможен сервиз в България, по възможност Варна, който би могъл да се справи със задачата да почисти сензора/матрицата на камерата на LG G4. По възможност да не официален на LG, а някой сервиз, в който хората са техничари, за да не ме брулят за цяла нова камера. Мисля че имам прах по сензора и има петна на снимките. Лещите са изрядно чистени от мен, дори и водени в сервиз, но петната си ги има => действително има прах по сензора. Благодарен ще съм Ви, защото съм влюбен в тази камера, занимавам се с фотография и купих телефона точно заради това..
Цитирай
Аксесоари
#2

Хайде де, някой не може ли да ме информира малко..
Цитирай
#3

Ами колега явно повечето от нас предпочитат да си носят телефоните в официалния сервиз,от колкото да разчитат на гаражните .Аз не мога да разбера защо не искаш да го оставиш в официален сервиз ,а предпочиташ да се учат на него в някой посредствен такъв?

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#4

https://www.youtube.com/watch?v=aODndvN2zII

Няколко винтчета, не много сръчност, тампон за уши и търпение. Чистиш и пак сглобяваш Smile Не виждам причина да го носиш по сервизи и да плащаш излишни пари за нещо, което не изисква специални умения.

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)