Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официален ъпдейт до 6.0 (S5neo)
#1

Току що получих съобщение, че може да се инсталира официално ъпдейта до андроид 6 на моето с5нео. Искам да попитам, след инсталацията дали ще ми останат телефоните, съобщенията и всички инсталирани програми или трябва да ги инсталирам наново? Тъпото е, че се губят истории на чатове, пресети на програми и други неща....
Цитирай
Аксесоари
#2

Всичко ще остане, ако после правиш ресет ще се загубят даннитв
Цитирай
#3

Благодаря! Ъпдейтнах го. Ще видим как ще се държи. Ама 2 неща ме дразнят - поне засега.
При всяко включване ми излиза горе в ляво нарисувана СД карта и си седи там през цялото време, а като плъзна надолу пише "SD карта. Докоснете тук, за да прехвърлите файлове..." Като докосна, ми излиза файл експлорера и нищо друго не се случва, но после пак си седи онова уведомление. Ако това просто ми казва, че имам СД карта в телефона, има ли начин да не ми излиза никога повече просто така за уведомление?

Другото е, че въпреки, че имам шаблон за отключване, при заключен екран пак ми пише "Плъзнете за отключване" - като плъзна ми излиза да чертая шаблона.... Излишно е на 2 пъти...
Цитирай
#4

При мен след ъпдейта, телефона не може да се зарежда. Не знам какво се случва....
Цитирай
#5

При вас оправиха ли се проблемите?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)