Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Странна ръка на екрана
#1

Имам един Alcatel 6016x и изведнъж ей така се появи една ръчичка на екрана, която все едно сочи да натиснеш там. -> Снимка1
   Когато натисна ми изписва "Frequent" и нищо... -> Снимка2
   Пробвах Wipe data / factory reset, същата работа.
Цитирай
Аксесоари
#2

Така като гледам втората снимка е по-скоро за чистене (имам предвид kill-ване) на често използване приложения. Най-вероятно си инсталирал Clean Master (или подобна на него), който освен, че е напълно излишен ти товари телефона ненужно.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#3

Иска да добавиш град към прогнозата за времето, но изглежда че нямаш интернет. Така ли е?

Doogee S30
Цитирай
#4

(2016-09-09, 05:02:55)guitman написа:  Иска да добавиш град към прогнозата за времето, но изглежда че нямаш интернет. Така ли е?

Да, като пусна интернет-а започват да се самоъптейтват разни глупости, апък е току що изтрит и фабрични настройки
(2016-09-09, 04:10:55)centur написа:  Така като гледам втората снимка е по-скоро за чистене (имам предвид kill-ване) на често използване приложения. Най-вероятно си инсталирал Clean Master (или подобна на него), който освен, че е напълно излишен ти товари телефона ненужно.

Какво имаш предвид под kill-ване. Изтрих му почти всички приложения. Като го свържа с wi-fi започват да се инсталират разни програми с голи жени. Спрях от настройките да се сваля кактото и да е автоматично, но ръката все още си стои...
Цитирай
#5

Пипнал си нещо заразено и трябва да си инсталираш стоков софтуер/фърмуер през компютъра. Хард ресет няма да помогне в случая.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)