Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефонът ми не тръгва след hard rest
#1

Здравейте колеги първо искам да ви се извиня незнам дали има подобна тема в форума но не намерих,та имам следния проблем имам s5 SM-G900T който от скоро взе да се  изключва в джоба ми и реших да го върна от фабричните настройки уш всичко беше ок рестна се изписа  samsung после бял екран и изписа t mobile както обикновенно но до там взе да загрява изключи се после го рестнах от home buton volume дадох hard reset ресетва но пак същото ако някой знае моля ви помогнете 
Цитирай
Аксесоари
#2

Сега за да го оправиш ти трябва следното теглиш ром от Sammobile http://www.sammobile.com/firmwares/downl...1GPG2_TMB/ после влизаш в recovery прави full wipe и cache wipe след което при рестарта го вкарваш в download мод. Сваляш Odin 3.11.1 от темата в Sammobile зареждаш в AP файла който си разархивирал и след като приключи HASH чека и ти стане активен бутона START на флаша отиваш в Options и маркираш bootloader update нищо друго и после START изчакваш да флашне и после той се рестартва след което би трябвало да бутне нормално но отнема време около 5 мин.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)