Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията започна да ми пада доста бързо
#1
Sad 

         
     
   От миналата седмица когато флашнах B574 и батерията започна да ми пада много бързо с отключен боотлоудър съм преди го нямах този проблем като пусна самолетен режим батерията си пада нормално моля ви за някой съвет.

Huawei P8 Lite 16GB
Цитирай
Аксесоари
#2

Провери дали е включена постоянно синхронизацията с Google и я спри. Погледни в "Профили - Google".

За следене на телефона какво работи на заден план, можеш да ползваш програми като "Gsam батерия монитор".

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#3

Проблема е че съм на 15г. И не разбирам много как да следя какво ми харчи много батерия откакто преминах на андройд 6.0 започна много бързо да пада и се чудя какво да правя.. + всичко е спряно

Huawei P8 Lite 16GB
Цитирай
#4

Настройки -> профил -> google и от там се деактивира.И това че си на 15 нете извинява че те мързи да четеш има цяла тема:Батерия-използване и оптимизация.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
#5

Хах, аз съм с 1 година по малък от теб.

След актуализацията до 6.0 правил ли си Hard Reset (фабрични настройки), доста препоръчително е

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#6

Защо го препращате към бекъпи и разни такива? Включен му е почти непрестанно Wi-Fi, отделно Facebook и Messenger се знае открай време, че са смазващи батерията приложения, които не само, че дори при изключени Wi-Fi/3G се включват в background-a, то при връзка с интернет правят непрестанни синхронизации за известия, съобщения, news feed и тн.

Смъкни менюто 'Хардуер' и прикачи още една снимка.
Цитирай
#7

Колко време правиш на екран ? Можеш да изключиш приложенията да не сканират за Wifi мрежи по всяко време защото това също яде много батерия дори да нямаш включен wifi и така ако искаш пиши ми на лс ще разменим фейсбук и ще ти кажа какво да направиш по настройките и т.н

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Цитирай
#8

Както казах спрял съм абсолютно всичко "приложението" "gms battery monitor" не ми помогна Wink


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P8 Lite 16GB
Цитирай
#9

@queens39, тествай устройството си без Facebook и Messenger и други подобни приложения - със сигурност картинката ще е друга.

 
Цитирай
#10

Може ли да е от това където съм си отключил боотлоудъра преди 1 месец даже 2 и сега да ми прави проблеми...

Huawei P8 Lite 16GB
Цитирай
#11

(2016-09-13, 22:34:39)queens39 написа:  Може ли да е от това където съм си отключил боотлоудъра преди 1 месец даже 2 и сега да ми прави проблеми...
Никакъв шанс.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
#12

(2016-09-13, 22:34:39)queens39 написа:  Може ли да е от това където съм си отключил боотлоудъра преди 1 месец даже 2 и сега да ми прави проблеми...
Това няма никаква връзка с дрейна на батерията.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#13

До колкото следих за 3 минути 4 ми пада 1% от батерията когато съм на самолетен режим батерията ми държи повече.. TELENOR OP !

Huawei P8 Lite 16GB
Цитирай
#14

Направете това от този пост >> https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1324191 и дано се оправи.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#15

(2016-09-14, 10:41:53)rado__8 написа:  Направете това от този пост >> https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1324191 и дано се оправи.
Няма нищо общо. Проблема е масов и пак идва от гугъл, без гугъл плей и сървис телефона прави 5ч. екран.
Цитирай
#16

Не пречи изобщо процедурата Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)