Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P9 или HTC 10
#1

Здравейте! Ще купувам нов смартфон до края на месеца, готов съм да дам доста пари, тъй като използвам телефона постоянно и за всичко. Гледах телефоните на пазара дълго, четох насам-натам, и в крайна сметка се спрях на Huawei P9 и HTC 10. Колебая се много. Разликата в цените им е голяма, от порядъка на 300-400 лв. 

Та, кой от двата телефона според вас е по-доброто решение и заслужава ли си парите HTC-то? 
Всякакви мнения и съвети са от полза!
Цитирай
Аксесоари
#2

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=84093
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1323961

Хвърли им по 1 поглед и пак пиши ...
Цитирай
#3

Huawei P9 на мене лично ми харесва повече , но щом си решил да даваш пари мисля , че всичко е до твоя вкус. И двата телефона са много добри и поне 2 години ще си ги позлваш.

SONY Xperia Z - Black  > SGS 3 - White > Note 4 - Black
Цитирай
#4

и аз бих заложил на уавеи Smile
Цитирай
#5

И двата са супер, просто за мен htc-то е овърпрайс....дори htc-то в някой показател да е по-добро ако на теб този показател не ти е водещ въобще не си хвърляй парите за него. Има доста хубави флагмани тази година, но в моя топ2/топ 3 от по-известните производители за мен са си S7 и P9. Не виждам с какво повече оправдава тази разлика в цената htc-то пред P9. Затова и аз като колегите бих препоръчал Уавейчето! Виж, ако цената им беше сходна, беше написал какво точно търсиш в смартфона и беше включил и други модели можеше и нещо друго да ни хрумне. Но в така създадената тема и аз заставам твърдо зад P9.

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#6

HTC-то много ясно. Това сериозен въпрос ли е?
Като гледам колегите по-горе как предлагат хуавея... Мале мале...
Единствената причина да вземеш хуавея е да минеш тънко. Друга няма.

Choosing...
Цитирай
#7

Хаха, не се учудвам, че със Слона сме с еднакви телефони...
Ето сравнението между двата, ако някой намери един плюс на хуавея, да свирка...

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#8

Ако това сравнение е вярно, не виждам как НТС с 1.55um на пиксела ще има по-голяма плътност от Хуавей с 1,27um при същият размер (даже с по-малък процент боди към екран)?
Не че нещо, слабо ми пука какво мерите ;-)

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай
#9

Е че кво пък, има си плюсове: по-тънък и по-лек, 2 сим карти, това-онова... А и е по-евтин.
Цитирай
#10

Huawei P9 попринцип при операторите се предлага с 1 сим карта, както и Huawei P8 с 1. Но според мене да иде да ги огледа на живо и тогава да прецени.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#11

HTC 10
Цитирай
#12

Колега защо не изчакаш новите нексуси (пиксели), които ще са на htc. Така или иначе не вярвам да са по-скъпи от 10-ката.

Иначе от 2та и аз съм за htc-to.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#13

Бях във Виваком и Теленор и на двете места ми препоръчаха P9-ката. Изчетох темата за P9, няма някакъв съществен проблем, който да се среща при всички. С този VIP Сервиз и условията на гаранцията още повече ме спечелиха, мисля да го взимам.
Някой нещо ако има да добави...
Цитирай
#14

Освен да се похвалиш като го вземеш, друго няма (:

И все пак хубаво помисли за htc-то. Определено смятам, че е по-добрия телефон. Не че хуавея е лош, просто htc-то е.... well, по-добро.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#15

Както @smiley казва освен да се похвалиш, друго няма. Като си си харесал Huawei P9 го взимай, не после да викаш, що го не взех и да те е яд. Cool

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#16

Взимай P9 и да запалиш свещичка, че си се разминал с HTC

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#17

Вземи го въпреки че за мен HTC 10 е по-добър.
Цитирай
#18

И аз се чудих същото, цената нямаше значение, но тъй като имах възможност покрай хора около мен да тествам и двата, предпочетох Хуавей. Камерата е по-добра (за снимки, видео 4К и със стабилизация не ме вълнува), а за мен това е по-важно, по-удобен ми е за писане и като дизайн повече ми харесва. Намерих си версията с две сим карти (заради сд картата) без оператори и техномаркети ,с добър сервиз в цвета, който ми харесва, и приключи чуденката ми. Не съжалявам изобщо Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)