Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Спиране на музиката Android 5.1
#1

Здравейте. Проблема е че след 30 минути слушане на музика плейъра автоматично спира. Ако през това време сменям песните е ок  докато не изчакам 30 минути и отново спира. Със всякакви плейъри го прави - Aimp, Jet audio, Pi player също и с вградения. Някаква настройка на батерията  е може би ама не мога да разбера как да я изключа. Имате ли идеи?
Цитирай
Аксесоари
#2

А да споделиш какво е устройството за да може да намерим решение на пробела

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#3

Убива ти плейъра в background за да не яде RAM вероятно. Какъв ти е телефона не си споменал, но ако имаш опция за заключване на приложения в RAM я използвай , за да не убива плейъра във фонов режим.
Цитирай
#4

Телефона е Lenovo K3 note, възможно е наистина заради паметта да го прави това. Някои приложения са ми заключени - фейсбук, месинджър, галерията, но плейъра не .Как мога да го заключа?
Цитирай
#5

Предположих, че е Lenovo. Съчувствам ти.

Влез в Security приложението (вградената антивирусна на тел.) и потърси там , има опция Locked apps, но не се сещам къде беше. Търси в приложението, ще го намериш. Мисля, че при speed up беше. От там премахни lock-а на приложения, които не ти трябват нон-стоп и остави само плейъра и приложения, от които ти трябват известия, за да не убие и тях (messenger, viber и т.н.).
Цитирай
#6

Нямам locked apps
Цитирай
#7

Имаш. Търси в това приложение из категориите. Не се казва непременно locked, може да е и protected, на Турски си ползвам телефоните и се мъча да го преведа. Нещо като locked applications/protected/secured, такова нещо. Разтърси се, там е, в Security приложението! Те са един лист със защитени приложения, от които с отбелязка махаш и добавяш кои да са, и кои - не.
Цитирай
#8

[Изображение: a2dc6c429fe1d719014c15a1d4de2e3c.jpg]

[Изображение: 097aa3941bf7effcbb353b3d6a9b717a.jpg]

[Изображение: 323e40037a6beae086e7790c87d3a0eb.jpg]

[Изображение: 7fc74f5d4abaac4bc5ea24d81bd4f92d.jpg]

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk
Цитирай
#9

Не категорията Security в settings, а приложението, втората картнка. Виж там в power managger да не е, цялото приложение виж. На различни леново съм го виждал на различно - и в power може да е, и в app manager може да е. Друго не мога да ти кажа. Разгледай всяка категория в това приложение и ще го намериш, не мога да се сетя къде е точно, в това приложение е. Я при power, я другъде.
Цитирай
#10

Ами няма нищо. Ще пробвам с приложение за заключване от маркета
Цитирай
#11

Изключи си Пестене на енергия и пробвай.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#12

Няма такова там, това е функия за управление на RAM на телефона.
Търси тогава в settings и търси опции от типа на secured apps, background apps и т.н. все ще намериш опцията. При мен е била точно в Security приложението.
Цитирай
#13

При мен на хуавей е "защитени приложения"
   

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)