Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем при опит за инсталиране на ROM
#1

Здравейте колеги.
При опит за създаване на BackUp на NVRAM, също и на опит за инсталиране нов ROM със "Sagitar Flash Tool" не се получава нищо. Изключвам телефона и при свързване към USB порта единствено се появява една батерия на дисплея и телефона започва да се зарежда.
Правил съм няколко пъти инсталация на официални и на къстъм "ROM-ове", но сега нещо не се получава.
Използвам последна версия на Windows 10 - 1607. Прави ми впечатление, че в "Task manager-a" на Windows се появява единствено "ADB interface", а преди имаше и "MTK 65xx Preloader", което сега липсва. Същото се получава и на Windows 7 Proffesional. 
Дали проблемът e нещо в драйвърите? Опитвах преинсталация на драйверите но лошото е, че не ми се появява нищо като неизвестно устройство "MTK 65xx Preloader", както е описано в 4PDA, и затова не мога да инсталирам никакъв драйвер.
Да продължавам ли да си играя с драйверите или трябва някаква настройка да активирам от инженерното меню?
Моля за насоки. Smile

Оправих се. Изключих телефона и задържах Vol+, Vol- и Power за 2-3 секунди, докато телефона извибрира. Това имитира премахване на батерията. И след това всичко тръгна. Smile

Huawei P30, Huawei Watch GT2Pro

Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)