Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Лош звук при mp3
#1

От плеъра ли е, нямам идея, но си сложих папката с музиката, която беше на с4-ката, и звукът е супер лош. Един такъв, тих и метален.
Не е от слушалките-преди последният ъподейт слушах музика и беле ок.
Някакви идеи за решение на проблема?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Никой ли не може да даде идея, как са реша проблемът?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай
#3

Аз ей сега тествах като свалих приложението "Музика" на Samsung и паралелно имам платената версия на PowerAmp и всички е на 6
Да, трябваше да направя някой настройки на самсингскуят плеър, но после си звучи доста добре

Samsung S7Edge

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#4

Сега пробвах, както с оригиналните му слушалки, така и с някакви от по стари телефони, която стане. В момета сложих слушалки от мп3 плеър и се чува перфектно. Нямам идея, защо е така.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай
#5

От 2 дни дни съм със с7 и дойдоха първите разочарования. Звукът на слушалки. Няма го тоя рязък отчетлив бас, който го изкарва ХТЦ-то. Като че ли крайното стъпало няма сили и го омазва. Високите също са омазани. В началото помислих, че ми се е сторило и затова сравних. Еднакви песни, плеъри, настройки, един чифт слушалки. Само телефона различен. Еми по-кофти е.

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk
Цитирай
#6

Понякога адски Ви се чудя....
Като са важни такива неща за, защо не ги тествате преди да купите? Нали не очаквате да са еднакви с Вашият вкус всички високи класове апарати?
То между различните марки слушалки има, Вие..

Samsung S7Edge

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#7

Ами мен не ме бърка особено, аз слушалки рядко ползвам, но все пак да спомена, за някои на който му е важно.

Проблема може да бъде донякъде заобиколен, като се ползват блутут слушалки с aptx. Аз така си стриймвах вчера към маранц-а музика от дизър и всичко беше ок. Все пак изцяло дигитално пренасяне на звук и уредбата му бере гайлето по конвертирането. Сега реших да мушна слушалките и забелязах колко е плосък звука. Човърках и настройките в менюто, ма няма особено подобрение.

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)