Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Asus zenfone_z00ad
#1

Телефона си влиза влючва коквото си иска върнах настройките и пак същото през рековъри менюто ми дава грешка някскви идеи
Цитирай
Аксесоари
#2

Сега ако почнеш да обясниш точно какъв е проблема, че боба свърши. И не забравяй запетайките.

Ericsson T10 -> Siemens M55 -> Sony Ericsson K510 -> Nokia 5800 -> Google Nexus S -> Samsung Galaxy 3 mini -> Asus Zenfone 2 ZE551ML 2GB\16GB -> Xiaomi Mi Note 3 -> Poco X3 NFC
Цитирай
#3

(2016-09-18, 19:56:48)Gangsters написа:  Телефона си влиза влючва коквото си иска върнах настройките и пак същото през рековъри менюто ми дава грешка някскви идеи
Не се разбира къде влиза?


Sent from my MI5

 
Цитирай
#4

Ми все едно аз натискам дисплея и влиза в приложения гаси се сам нямам впредвид,че изключва просто гасне екрана сега видях как да направя рековъри и го направих изтри всичко но няма резултат
Цитирай
#5

На мен ми звучи на проблем с дигитайзера. Изтегли https://play.google.com/store/apps/detai...m.rn.yamtt и тествай как се държи. Може да ти се наложи да сменяш дигитайзера.

Ericsson T10 -> Siemens M55 -> Sony Ericsson K510 -> Nokia 5800 -> Google Nexus S -> Samsung Galaxy 3 mini -> Asus Zenfone 2 ZE551ML 2GB\16GB -> Xiaomi Mi Note 3 -> Poco X3 NFC
Цитирай
#6

@Gangsters, устройството има ли гаранция?

 
Цитирай
#7

На телефона е правен тест на всичко и всичко е ок и чип сет и дисплей всичко но просто не знам защо го прави имам два телефона и двата едно и също
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)