Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нерелевантни резултати в Google Now
#1

Здравейте,

След ъпдейта до Android N започнаха да ми се появяват нерелевантни за мен Google Cards а именно на политическа основа и то не локални ами за САЩ.

Направих Factory Reset на телефона за всеки случай. Влязох и оправих настройките на Google Now какво да виждам и какво не но не престанаха да ми се появяват неща от този род или други подобни за които не съм гледал в нета т.е няма как да са на база моята активност - това е на 100% сигурно. Профила си го ползвам единствено аз проверих в логовете за влизанията ми и тн. Някой има ли представа как може да се оправи този проблем.

Ето линк от screenshot-а на настройките на Google Now - https://goo.gl/photos/D1EgMoPtpE4WMyr79

Ето примерна Google Card която няма нищо общо с мен и с моите посещения на уеб страници - https://goo.gl/photos/qJqvT36X4SRBZmEk7

Визирам новината Police: Cyclist attacks Portland.....

Nexus 5x 16GB Carbon / Android Nougat
Цитирай
Аксесоари
#2

цъкни на 3-те точки и мисля, че там има опция да избереш, че не те интересува. така като кликнеш на няколко статии предполагам ще схване, че не те вълнуват и ще спре да ти показва тази тематика.

п.п. но наистина странно, че са започнали без причина да се показват. май при мен не съм забелязвал подобни проблеми.
Цитирай
#3

(2016-09-19, 22:37:36)yo_asakura написа:  цъкни на 3-те точки и мисля, че там има опция да избереш, че не те интересува. така като кликнеш на няколко статии предполагам ще схване, че не те вълнуват и ще спре да ти показва тази тематика.

п.п. но наистина странно, че са започнали без причина да се показват. май при мен не съм забелязвал подобни проблеми.

Цъках ги разкарах неща от рода на CNN, BBC и тн но излизат други, а наистина не чета такива неща. Проверих някой плъгин на Chrome да не отваря скрито такива уеб страници но няма такова нещо. Мерси иначе за съвета, ще си ги махам за сега ръчно до сега съм блокирал сигурно 20 30 такива източника, които не ме касаят.

Nexus 5x 16GB Carbon / Android Nougat
Цитирай
#4

Забелязах, че в настройките на google now има опция за Now Cards, а в нея има опция за Delete cards preferences. Може да разръчкаш там да видиш има ли полза...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)