Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Pixel и Pixel XL официално представени

(2017-04-02, 14:04:38)tonkata07 написа:  Напълно легален,закупен от carphonewarehouse за £719 на 20/10/2017г....
Явно е било с машина на времето.

 
Аксесоари

Абе да си го кажем направо, засега от Google Pixel нестава нищо и половина. Cool Lol

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

Мисля се разбрахме вече, че България и други африкански страни не са интересен пазар за Гугъл. @smiley, ти сам казваш, че се целят в пазара на Епъл. Бъди така добър да си Гугълнеш най-силните за ябълките пазари и сам да се изненадаш (а може би не) колко много се покриват с местата, където се предлагат Пикселите. End of story.

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie

Ох наистина вече не знам как да ви го обясна това толкова просто нещо.
Ок, Google са решили да се конкурират с Apple само в основните пазари като САЩ и Англия. Ама Apple, ако не си забелязал си продават телефоните по целия свят. Или те Google не искат да ги конкурират и там? Продължавам да не разбирам, как изобщо може да ви хрумне това, че лимитираната достъпност е плюс, па и на всичкото отгоре да спорите. Противопоставя се на абсолютно всякаква логика и common sense.

Което ме навежда на една мисъл. В Германия, където съм аз телефона има как да се купи - продава се официално. НО! Има само два начина за покупка - да му броя над 800 евро директно и да си го взема от Google Store-a, което технически няма как да стане дори да имам парите ИЛИ да отида и да си го взема от T-Mobile с преподписване на договор, което също няма как да стане понеже имам договор към о2. Демек дори на пазари, където телефона се предлага официално, той пак не е достъпен като други флагмени, които мога да отида и да си ги купя кеш от магазин. Или и това е плюс във вашите глави?

Trust nobody who smiles before 10am...

И това, че телефона е с така прословутия тука чист Android, не го прави най-добрия, защото масово хората незнаят какво е това и не ги интересува.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

@smiley, покажи ми къде съм казал, че е плюс (всъщност може и да е, но не съм го казал, защото не знам дали е така). Просто доказвам, че телефонът не просто съществува, но и се продава на основните пазари.
А това, че някои хора не знаят нещо или пък то не ги интересува, също не прави въпросното нещо да изчезне, нали?

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie

Е да де, ти и тонката ми лафите как телефона се продавал на основните пазари и това по някакъв начин било достатъчно (и то не на всички основни пазари, вие каквото искате си мислете, но Китай и Индия са ужасно големи пазари). Останалата част от света кучета я яли. А това как един колега по назад в темата леко загатна че Гугъл едва ли не не искали да си продават телефоните беше черешката на тортата (:

Trust nobody who smiles before 10am...

(2017-04-02, 14:40:36)hazART написа:  Абе да си го кажем направо, засега от Google Pixel нестава нищо и половина. Cool
Мнението,което обобщава всичко изписано до момента !
Закриване темата !Smile

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

(2017-04-02, 14:57:05)hazART написа:  И това, че телефона е с така прословутия тука чист Android, не го прави най-добрия, защото масово хората незнаят какво е това и не ги интересува.

И защото хората не знаят и не ги интересува и това прави бялото е черно? Логика Smile
Не знам защо ама като ти чета мненията и се сещам за голфаджията ...


Цитат:Спира един голфаджия с голфа си до едно бентли на един светофар. Отваря голфаджията джама свирка, кима на шофьора от бентлито да си отвори прозореца. Отворил го шофьора и голфаджията го пита: 
- Абе да те питам, доволен си от тва? 
Шофьора погледнал... 
- Доволен съм! 
- Що гледам, че нещо не ги карат много.

(2017-04-02, 14:40:36)hazART написа:  Абе да си го кажем направо, засега от Google Pixel нестава нищо и половина. Cool Lol

Хаха. Какво е това гениално заключение? ?  Че го няма никъде, няма го, но телефонът е един от най-добрите, с най-добрата камера, за сега. За софтуера какво да коментираме, като всеки един ривюър от известните, които имат достъп до всички телефони, накрая си го оставят за дейли драйвър и обясняват, че няма друг телефон, който да работи така.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9

И тези заключения се правят от хора,които са виждали телефона само на снимка....Smile

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

По снимка недей, че бая грозничък пиксела ...

Че той няма да се явява на конкурс за красота !Smile


Sent from my Pixel XL using Tapatalk

(2017-04-02, 16:51:58)tonkata07 написа:  И тези заключения се правят от хора,които са виждали телефона само на снимка....Smile

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

То и това не е проблем. Проблем е, че тия хора са едни от най-активните в раздела "Кой телефон/таблет да избера?"...

7.1.2 от преди малко:

   



Sent from my Pixel XL using Tapatalk

Колеги, някъде предлага ли се тук малкия пиксел онлайн от проверен търговец и на приемлива цена, защото засега го намирам в brossbg, но ме интересува другият цвят.

 

Ама верно ли искат толкова пари за Pixel-ите в БГ ???

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

(2017-04-04, 18:51:33)tonkata07 написа:  Ама верно ли искат толкова пари за Pixel-ите в БГ ???

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

А ти си мислиш, че се шегуваме ли? Когато един телефон не е наличен официално търговците могат да си правят каквото си искат за справка можеш да потърсиш на Шиаоми телефоните на какви цени са в БГ.

[Изображение: 21693249.jpg]

Аз до сега не се бях заглеждал на какви цени са,но....Останах леко шокиран....Smile
Сега гледах тук на каква цена може да се намери....£449 за чисто нов Pixel,което прави горе-долу 1030 лв !?!?

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

Именно, при теб се продава официално, в България - не. Абсолютно нормално е да му сложат такава цена.

Trust nobody who smiles before 10am...

Мм да така е и не напразно колегите недоволстват, че го няма тук официално...

[Изображение: 21693249.jpg]

Тези нормални ли са ?
1850лв за XL..Те дворно място ли продават ?

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

Тонка, къде го има за 449 паунда?

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie

Тук,в UK...Само,че е операторски,но това какво значение има ?Smile

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

Мислех, че не е операторски, затова. Мерси.

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)