Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Pixel и Pixel XL официално представени

http://www.gsmarena.com/android_712_brea...-24535.php

Ииииии поредния проблем след ъпдейт. Напоследък хич не им се получава на Google с тия ъпдейти (:

Trust nobody who smiles before 10am...

Аксесоари

Вчера ъпдейтнах наксуса на жена ми (5х) и няма проблеми с пръстовия отпечатък Smile

И аз нямам проблеми...Явно не всички са засегнати от този проблем.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

Не,че нещо,но каква е тази секретност ?Smile
Все пак става въпрос за един най-обикновен ъпдейт:    

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

Най вероятно си пускат редовно такива "beta" ъпдейти към фирмените си телефони, за да се тестват от служителите, дали са ОК. Не ми се струва нещо кой знае какво.

Тонка,как не те досрамя да споделяш пред всички този секретен ъпдейт? Big Grin

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro

http://www.androidauthority.com/shootout...ts-770255/

Явно ще трябва да изчакаме Note 8.



Sent from my Pixel XL using Tapatalk

Те така бяха пуснали и за Nexus 6P International Build на 7.0 още преди релииса на 7.0 въобще и пак беше CONFIDENTIAL INTERNAL ONLY

Някой е за уволнение Big Grin

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart

Android O Beta е наличен за Pixel-и и Nexus-и....Smile

   

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

Някой беше попитал за камерата след ъпдейта...Аз разлика не виждам...Поне не виждам да има влошаване на качеството на снимките:

https://goo.gl/photos/r282xBkdd1PiP9fB9


И батерията според мен си е ок:


http://cloud.tapatalk.com/s/591f362da140...83150.png?

http://cloud.tapatalk.com/s/591f364d7078...83233.png?





Sent from my Pixel XL using Tapatalk

Някой с вече закупен телефон оттук има ли, откъде и мнения?

 

Един туит на David Ruddock,хвърля малко повече светлина заевентуалната дата на излизане на Android O.

https://mobile.twitter.com/RDR0b11/statu...-25464.php

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

Изглежда още през Август ще има Андроид О за Pixel-ите. Smile

POCO F5 12/256 GB





Дано по това време представят и Пиксел 2

Sent from my OnePlus 3T using Tapatalk

Едва ли....Август е доста нереалистичен срок,но знае ли човек ?Smile

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Пак ли HTC ще го правят? Знае ли се?
Ако да.... хм.

Samsung Galaxy S10+ Green

(2017-06-08, 07:28:27)ИванМатин написа:  Пак ли HTC ще го правят? Знае ли се?
Ако да.... хм.

Май им е такъв договора. Чак за Pixel 3 може би ще има промяна.
Но няма лошо, HTC изкараха добър флагман тази година.

Няма нищо лошо да е отново HTC.Направиха прекрасен Пиксел. Smile С Нетърпение чакам да видя втория пиксел какъв ще е ... Smile

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro

Какво против HTC имате? Флагмените им са с прекрасна сглобка . Предпочитам те да правят пикселите ,от колкото LG. Изкараха много добър телефон (U11) , който силно се надявам да се продава добре тази година.

(2017-06-08, 08:17:50)vesoisthebest написа:  Няма нищо лошо да е отново HTC.Направиха прекрасен Пиксел. Smile С Нетърпение чакам да видя втория пиксел какъв ще е ... Smile

htc нищо прекрасно не са направили - просто са изфабрикували, това което им е казано от Google. Дизайна е бил на американците, компонентите вътре също, htc са просто производителя, който няма много дума в продукта.
Това че тази година пуснаха читав флагмен не значи абсолютно нищо. Но от друга страна, ако Google не излязат с някакъв по-човешки дизайн за втория пиксел, това ще е много лошо.

Trust nobody who smiles before 10am...

Браточка, ти освен по Самсунг, има ли нещо друго, по което не си се изкендзал!? Как се търпиш сам нямам идея!? Big Grin

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23

Това,че ти очевидно имаш проблем със Пикселите,не е моя работа..На мен ми харесват,знам кой какво е изфабрикувал,няма нужда да го обесняваш.Говорех съвсем за качеството на изработка.Без добър завод и контрол-няма качество.Не си спомням да е гръмнала до сега батерия на Пиксел пък де да знам..Както всички производители и те си имат дефектни бройки,напълно нормално е,но са изключително малко и когато се случи,това нещо се разпява из цял свят,понеже нали е Гугъл и не могат да грешат..Та сещай се какво искам да ти кажа с това.Не ми отговаряй..безмислено е. Big Grin

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro

@veso те нали са много Pixelite та да имат проблем. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

(2017-06-08, 14:42:23)MapTo_D написа:  Браточка, ти освен по Самсунг, има ли нещо друго, по което не си се изкендзал!? Как се търпиш сам нямам идея!? Big Grin

Няма да се плашиш - те отнасят също толкова храна колкото другите, като свършат някоя глупост. Та споко, дишай (:

(2017-06-08, 14:44:19)vesoisthebest написа:  Това,че ти очевидно имаш проблем със Пикселите,не е моя работа..На мен ми харесват,знам кой какво е изфабрикувал,няма нужда да го обесняваш.Говорех съвсем за качеството на изработка.Без добър завод и контрол-няма качество.Не си спомням да е гръмнала до сега батерия на Пиксел пък де да знам..Както всички производители и те си имат дефектни бройки,напълно нормално е,но са изключително малко и когато се случи,това нещо се разпява из цял свят,понеже нали е Гугъл и не могат да грешат..Та сещай се какво искам да ти кажа с това.Не ми отговаряй..безмислено е. Big Grin

Нямам абсолютно никакъв проблем с пикселите освен безобразно високата цената и невъзможността да си ги купиш in the first place - във всичко останало са супер. Другите глупости дето ги изговори няма да ги коментирам, но цялата ми идея е че от скиците на телефона, до самото му продаване по магазините htc имат изключително малка част. Всичко зависи от Google. От тайванците просто зависи да могат да произведат достатъчно бройки (а тази бройка бива дадена от Гугъл, спрямо очакванията им), без фабрични дефекти. Нищо повече, нищо по-малко.
Та в този ред на мисли, дали производителя на другия Пиксел ще е htc, LG, Samsung, Sony, та ако щеш и ZTE, разлика няма да има никаква.

Trust nobody who smiles before 10am...

(2017-06-08, 15:46:04)hazART написа:  @veso те нали са много Pixelite та да имат проблем. Big Grin
Бутиков модел...Залагаме на качеството,вместо на количеството...Smile


Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)