Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Pixel и Pixel XL официално представени

Като гледам всеки знае за бутиковия модел Big Grin, и ти да не работиш в Google, та залагате. Big Grin Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Аксесоари

Не !
Просто съм един от 2-та млн собственика на този модел...."Ние" знаем какво искаме...Smile


Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

И между другото,стана ясно до кога Google ще се занимават с Pixel-ите:

http://cloud.tapatalk.com/s/593a4e128d63...38014.jpg?

За Nexus 5X и 6P сроковете са с една година по-кратки.

Преди малко up-нах до....8.0.0...Smile

http://cloud.tapatalk.com/s/593a4e93c8cc...73508.png?

Видими промените няма,ако не броим новата икона и black-темата за часовника,както и "анимацията",която показва нивото на батерията...Smile

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

(2017-06-08, 16:48:41)smiley написа:  ... освен безобразно високата цената и невъзможността да си ги купиш in the first place - във всичко останало са супер. ...

Е... че то малко ли е това ?  Big Grin Аз от месеци се опитвам да си намеря малък пиксел на добра цена и само греди. Няколкото бройки, които се появиха, или са в лошо състояние, или им искат хиляди левове... или са бели.

Браво на Гугъл и ХТЦ! (thumbs up)

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9

Ако чакаш на ОЛХ,ще има да си почакаш за нещо хем "читаво" ама пък и на добра цена.. Big Grin.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro

8(осем) месеца не се намери телефон,който да ошамари Pixel на снимки...А идва и 2-ра серия...Smile

https://www.androidpit.com/camera-blind-...ts-q2-2017

https://www.androidpit.com/smartphone-ca...st-q2-2017

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

Дали Google е продала 1 милион броя от серията Pixel : http://www.mobilebulgaria.com/news/40413...ията-pixel

 

От цялата кампания стана ясно , че Гугъл просто не иска да продава много от тези телефони.

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”

Постепенно ще променят и това. Въпрос на време е да разширят разпространението. Уви за сега обаче е така.
Сега собствен SoC, после обхващане на повече пазари и така.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.

Явно проекта "Pixel" ще е дългосрочен....Smile
Собствен SoC,после Fucshia Os,ексклузивно за модела и така....iPixel !


Sent from my Pixel XL using Tapatalk

Определено вече се вижда целенето в iсегмента. Ще затворят кръга постепенно. Защо пък не!? Самсунг си направиха техни чипове, bixby и прочие. Пласират си добре продуктите

Интересно обаче е как ще рефлектира върху Qualcom всичко това.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.

ОФФ: Няма да има дефицит на Дракони...

[Изображение: 21693249.jpg]

(2017-06-15, 22:08:40)tda написа:  Интересно обаче е как ще рефлектира върху Qualcom всичко това.

Ще им паднат продажбите, но все още достатъчно много устройства използват Драконите, че да не им се отрази *толкова* зле.

Trust nobody who smiles before 10am...

Ако и цените на SD процесорите тръгнат надолу, още по-добре за по-малките производители на смартфони.

POCO F5 12/256 GB







И както винаги,най-интересната част са коментарите под видеото...Smile

Finally !
След 8 месеца,Carphonewarehouse намали цените на Pixel-ите с по £100...Smile

Pixel - £499
Pixel XL - £619


Sent from my Pixel XL using Tapatalk

Android O DP4 е наличен за Pixel-и и Nexus-и:
  • Nexus 5X — OTA

  • Nexus 6P — OTA

  • Nexus Player — OTA

  • Pixel — OTA

  • Pixel XL — OTA

  • Pixel C — OTA

.jpg Screenshot_20170725-083132_1500960727086.jpg Размер: 64.25 KB  Сваляния: 62


Sent from my Pixel XL using Tapatalk

За 5X ъпдейта е орязан с 100 mb .Ще липсват някои готини функции....

Нормало да липсват,те един night mode не сложиха,че какво остава за другите неща.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro

Да ама някой като каже 2 години ъпдейти.....а то се оказва зверски орязани.

Да ама Андроид О е след двете години за 5Х. Така че говориш неистини леко.

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie

Нуга ъпдейта също беше орязан за 5X и 6P много истини си говоря .

Е нали получи жестовете със пръстовия отпечатък,какво повече искаш.До скоро имах Nexus 6P,смея да твърдя,че сравнение с Пиксел си беше орязан.Издразни ме също,че не вкараха Night Mode,а не е нещо кой знае какво,че да не може да се вкара към ъпдейта.Искат да си ъпват новите устройства,нормално е,ама това точно е тъпо да го пропуснат.Нексусите към края на ъпдейтите си отбелязват само едни цифри във инфото на телефона общо взето..колкото да ги има до 2-те години.Само стерео звука от Нексуса ми липсва,абсолютно нищо друго.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro

Само жестовете с пръстовия отпечатък и всичко друго орязано, голями ъпдейти получиха Нексусите .....

Ъпдейте не се състоят само в нови опции. Имам два 5Х в семейството и вървят перфектно. Даже маалко по-добре от S7-те. Тъй че, гугъл си знаят работата.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9

Не съм много съгласен, до преди два месеца ползвах S7 edge и вървеше 10 пъти по-гладко от Нексуса.....Това с плавната работа е силно преувеличена Smile . Това е било така може би преди 3-4 години, защото другите производители слагаха много тежки лаунчери .
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)