Темата е заключена
Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC U11 представен на 16.05.2017

Точно като за моя съвременен клиентски вкус са тези рамки. Наистина ще е добре, ако ги намалят още, но и в момента за мен са ОК.
Аксесоари

На мен ми харесват рамките,не ме притеснява това,дори ми харесва повече,колкото и невероятно да звучи за някой хора.Страшно много ми хареса телефона,само ако бяха набухали един ОЛЕД..нямаше да е лошо,но и това ще се преживее.Тази камера...тази тази камера..ще е нещо страхотно! Smile Много са го изпипали наистина.На който не му харесва това,че няма 3,5мм жак,може да си потърси спокойно друг телефон.Избора е огромен и никой не ви задължава. Smile.Интересно е да видиш флагман,който се отличава от почти всички останали.Edge Sense е нещо наистина добро,и мисля,че когато се свикне то може да бъде адски полезно.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro

(2017-05-17, 11:24:50)abvabc написа:  По темата, не са лоши ХТЦ, но наистина са им големи рамките за съвременните клиентски вкусове.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Вие като определящ съвременните клиентски вкусове ли се определяте ???
По темата- HTC U11 е  телефон със страхотно аудио, камера, дизайн и разбира се с най- добрия UI-HTC SENSE (според мен Cool ).
П.С  Ще ползвам слушалките в комплекта и не ми дреме за 3'5мм жак Visslar

Не, че има кой знае какво практическо значение, но все пак:

[Изображение: https%3A%2F%2Fpbs.twimg.com%2Fmedia%2FC_...AAgzlu.jpg]

искам = мога

(2017-05-17, 12:04:18)badzanga написа:  Вие като определящ съвременните клиентски вкусове ли се определяте ???
По темата- HTC U11 е  телефон със страхотно аудио, камера, дизайн и разбира се с най- добрия UI-HTC SENSE (според мен Cool ).
П.С  Ще ползвам слушалките в комплекта и ми дреме за 3'5мм жак Visslar


Изказвам мнение като потребител на този форум. Мнението ми е на база една камара постове какво искат и за какво мрънкат потребителите.
А Вие защо се определяте като човек, който може да преценява кой и какво мнение да изразява? Не искам отговор.
Както казах, мрънкаше се за жака, а сега можело. Явно същото важи и за дебелите рамки. Пък после едни други фенове харесвали това, което им "спуснат" от кораба майка Smile


Sent from my iPhone using Tapatalk

В САЩ вече има дори и отстъпка за телефона от $50 с промокод: http://www.androidpolice.com/2017/05/17/...romo-code/

(2017-05-17, 11:21:04)smiley написа:  А жаковете, буксите и т.н. не са ли част от телефона? Защото аз останах с впечатлението, че са. Както и слушалките в комплекта.
И разбира се, че ще коментирам това което не ми харесва в телефона - просто така се случи, че във въпросния модел именно липсата на определен жак се оказва като най-големия му минус.
Тогава този телефон е перфектен защото аз слушалки на телефон не използван
С това се надявам да сме приключили темата за жака

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie

(2017-05-17, 12:29:00)abvabc написа:  Изказвам мнение като потребител на този форум. Мнението ми е на база една камара постове какво искат и за какво мрънкат потребителите.
А Вие защо се определяте като човек, който може да преценява кой и какво мнение да изразява? Не искам отговор.
Както казах, мрънкаше се за жака, а сега можело. Явно същото важи и за дебелите рамки. Пък после едни други фенове харесвали това, което им "спуснат" от кораба майка Smile


Sent from my iPhone using Tapatalk

Не искате отговор, но ще Ви кажа, че не се определям  "като човек, който може да преценява кой и какво мнение да изразява?"  и поради тази причина си изразявам мнението в единствено число за разлика от Вас, което според мен  не е правилно освен ако не работите в "Сова харис" или друга Социологическата агенция и сте направили официално проучване Smile , а иначе с удоволствие чакам да излезе на БГ пазара и ако съм жив и здрав ще стана притежател на телефон  с по-голяма рамка Cool

Снимки с тестова бройка на U11:

https://www.flickr.com/photos/leoside/se...581588951/

Софтуерът няколко пъти е бил ъпдейтван и не е финален, но все пак става да се добие представа.

искам = мога

(2017-05-17, 12:54:12)bobyn написа:  Тогава този телефон е перфектен защото аз слушалки на телефон не използван
С това се надявам да сме приключили темата за жака

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Перфектен телефон няма. Няма и да има. На този са му големи рамките, няма жак, не е със САМОЛЕД и т.н и т.н.
Но съм съгласен, че е много добър телефон. Това го казах няколко пъти вече.

Trust nobody who smiles before 10am...

Навън и по светло повечето снимат добре. Работата е как прави снимки на изкуствена светлина и при слабо осветление навън. Макар че надали някой ще си снима сватбата с телефон и ще очаква уникУални снимки. Стига да не са размазани или прекалено зърнести, както е онази с чашата, чиниите и залива с крепостта...

Cognosce te ipsum!

За мен dealbreaker-а определено е размера на телефона. Всичко друго изглежда обещаващо, но с тая мания да стават по-големи и по-големи.... Bu

Това е телефона с най-добра камера за сега тествано от DxOMark с 90 точки, а Samsung s8/s8 plus се нарежда рамо до рамо с HTC 10 по точки 88 или по точно казано HTC държат и 3те места (1. HTC U11, 2. Google Pixel XL, 3.HTC 10) на тестовете на фирма DxOMark която е известна с това че тества сякаква техника която има камера/и

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO

(2017-05-17, 11:22:47)bobytsekov написа:  Такааа... разбрахме за минусите Smile
Хайде сега да погледнем и към плюсовете Wink

Да. Чакам реални тестове на камерата от потребители. Ако ми хареса видяното и цената му е адекватна ще сменя Г4 с него...

Има ли някъде информация дали новото htc (а в това число S8/+ и G6) ще поддържат въпросната опция за seamless updates?

Trust nobody who smiles before 10am...

Хммм изгледах доста клипчета в тубата и смело мога да кажа, че това може би е най-добрия смартфон под андроид за 2017 до момента, а що се отнася до визия всеки сам си решава , но иначе кърти- аудио 360, камера и интерфейс.Дано нямат фабрични дефекти първите партиди, че като гледам доста се оплакват от розов екран на С8 например.

(2017-05-17, 13:56:07)malion написа:  Снимки с тестова бройка на U11:

https://www.flickr.com/photos/leoside/se...581588951/

Софтуерът няколко пъти е бил ъпдейтван и не е финален, но все пак става да се добие представа.

Чак сега видях снимките. Отлично качество!

Хубави снимки! Може би ако сравнението е с фотоси от предни модели на htc резултатът да е добър! Лично аз нямам наблюдения! Иначе не виждам нищо впечатляващо в тези кадри!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT

https://youtu.be/15NnR0WyPPY

Ами добре се справя камерата....Без да имам претенции да съм експерт.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Доста ми е грозен с тоя централен бутон и тия сантиметрови рамки. Прилича на Самсунг

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128

(2017-05-22, 08:49:03)TNTKZ написа:  Доста ми е грозен с тоя централен бутон и тия сантиметрови рамки. Прилича на Самсунг

Телефонът е 1:1 с миналогодишният им флагман. Как ли пък не прилича на самсунг..

Huawei Mate 10 Pro

Самсунг са доста по красиви

gesendet von meinem Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White

Ооо със сигурност, те са най-красивите в галактиката

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie

Не намесвайте Самсунг, че ще стане мяу. От тях нищо не става (:

Нецентрирания хоум бутон и мен ме дразни - не схващам защо не можеха да го центрират като хората. Напомня ми навремето като и юсб порта не си го центрираха ми го слагаха от дясно. Защо... никой не знае.
Ама бутона да му е проблема на телефона... ако всичко останало му е ок, това са бели кахъри.

Trust nobody who smiles before 10am...

Nighttime Photos

Huawei Mate 10 Pro
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)