Темата е заключена
Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC U11 представен на 16.05.2017

Запознат съм с това. За това предпочитам 16:9, но от друга страна по-тесният телефон е по-удобен за една ръка. Та, всеки с приоритетите си. Аз лично игри не играя и няма да ми е проблем такъв вид дисплей. А и Гугъл препоръчаха да почнат да правят приложения за това съотношение. Вероятно следващия Пиксел и той ще е така.
Аксесоари

Mдааа това за рамките е въпрос на вкус, но от друга страна HTC U11- великолепно аудио, 360 звук при запис, перфектна стабилизация при видео, супер камера и най-добрия интерфейс (според мен)=най-добрия андроид тел. за 2017 до момента (не само според мен) Smile

И сигурно пак няма да не купува. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

(2017-06-07, 16:37:07)hazART написа:  И сигурно пак няма да не купува. Big Grin
Ще се купува...От хора,които искат.... читав телефон,а не бъгав телефон...там някакъв.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

(2017-06-07, 16:37:07)hazART написа:  И сигурно пак няма да не купува. Big Grin

Охооо ще се купува и още как   Big Grin Аз ще съм един от първите "будали" с този апарат  Wink Wink Cool

И аз съм се ориентирал към него и то паради факта, че не обичам да си купувам телефони от една и съща марка, а до сега HTC съм нямал. Това което не ми харесва са рамките и малката батерия, а всичко друго е супер. Другите два избора са ми LG G6 и Oneplus 5, ама LG съм имал, а китаеца за момента е с доста неизвестни, така че май ще е Htc-то.

Samsung Galaxy J7 2017

Заслужава ли си ъпдейта от HTC 10 към U11 още се чудя какво да правя дали да купя U11 като излезе и 10тката да я дам на сестрата или да си запазя 10тката и да не купувам 11ката

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO

Малко си в грешния раздел.
Но отговора е следния - освен, ако не намериш добрата версия - т.е. 6/128 отоговора е - НЕ, не си заслужава.
Разликите са минимални.

Излишен въпрос. Щом го харесваш и считаш, че ще ти върши работа го взимаш. Дали са минимални или не промените зависи от гледната точка Smile

Мдаааа....Може,не да не може,но в Европа 4/64 си е "стандарт"Smile

   

Sent from my x600 using Tapatalk

И ще работи два пъти по-бързо от моя, който е само с 3ГБ РАМ?! А дано, ама надали.

Pixel XL / Android 9 Pie

О, повярвай! Разликата е потресаваща, е верно, че става въпрос за друга марка, но преминах от 3 на 6гб рам и се случват чудеса. Верно, че предния тел беше модел 2014та и ми се струваше, че изобщо не е бавен, но новия е съвсем друга бира. Wink

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23

Случайно да са ти били през една версиите на Андроид-а?

Pixel XL / Android 9 Pie

(2017-06-12, 08:44:40)bobyn написа:  И ще работи два пъти по-бързо от моя, който е само с 3ГБ РАМ?! А дано, ама надали.

Въпросът е принципен и няма нищо с бързината...Smile

Верно ли още има хора дето вярват, че бързината на даден телефон зависи от количеството РАМ? Sad

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Samsung Galaxy  Note IV
Samsung Galaxy S VI

Ами на SGS 7edge с андроид 7.0 и към 35 неща отворени и игри включително с 4 рам няма лаг или каквото и да е забавяне.И закво ти е телефон с 6 или 8 рам.Към момента не виждам смисъл.

(2017-06-07, 17:31:18)tonkata07 написа:  Ще се купува...От хора,които искат.... читав телефон,а не бъгав телефон...там някакъв.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Блазе им Smile Читави телефони много ... За съжаление напоследък HTC не са от тях. Все нещо им куца... Bu Даже по-скоро спадат напоследък към "някаквите" телефони...

Galaxy S
Galaxy S4
Galaxy Note 4
Galaxy Note 8 Black
Galaxy Note 10+ Aura Black
Galaxy S22 Ultra 12/256GB Phantom Black

10 и 11 са си прекрасни модели Smile С Ю Ултрата си се изложиха, но иначе се радвам, че след няколко лоши години най-накрая тръгнаха в правилната посока. Smile

Huawei Mate 10 Pro

Стойте с 10, защото: 


Малко са пукна. Трябваше да си останат с металното тяло...

Samsung Galaxy S10+ Green

Абсолютно логично е, че метала е по-здрав от стъклото... Дай заради тва да не ползваме стъклени телефони...

(2017-06-13, 19:07:58)debug написа:  Абсолютно логично е, че метала е по-здрав от стъклото... Дай заради тва да не ползваме стъклени телефони...

Точно така. Zack Nelson тества и всичко хубаво от Сони напоследък и резултата беше същия. Никой не си седи с Т610 щото XZ се чупи като го настъпиш с крак...

Моето Шаоми май го издържа тоя нелеп тест. Нелеп, защото не знам кой ще си 'смачка' така телефона, било то и неволно...

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23

Този натиск може да се случи и като седнеш на него докато телефона ти е в задният джоб нали сега е такава модата. Всеки 2ри с телефона в задният джоб.... И да Mi6 издържа теста но Mi5 се строши с лекота. Очакванията ми бяха, че ще издържи теста, но явно съм бил в грешка

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO

Точно, много хора си слагат телефона в задния джоб. Дори и в предния да е, я клекни да видиш няма ли да ти неудобно. Все пак не са онези малки телефони които имахме преди.
И като видях как лесно се пукна, значи не ти трябва да клякаш няколко пъти Smile

Samsung Galaxy S10+ Green

Аз лично като сядам на маса го вадя от джоба си (лятото), защото най-малкото ще ми пречи (убива) докато си пия ракията, зимъска си седи в джоба на якето (не на дънките да ме ръби), а докато ритам мач или се напрегам с  бъркане на бетон го оставям някъде и най- накрая като съм дал 1000 и нагоре кинти все пак го варда що годе, та в този ред на мисли този клип не ме притеснява ами въобще, ни най-малко дори (а и не се строши чак толкова лесно в двете посоки го напъна преди да пукне) .
P.S не клекам с телефон в задния джоб Smile
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)