Темата е заключена
Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC U11 представен на 16.05.2017

Offtopic
Това със слагането в джоба, клякането многократно и т.н. клони към сценарий. В YouTube има и клипчета на извънземни, но това не ги прави масово явление... Последните 2 години се напълни пазара с устройства като това на HTC сега, а покрай мен е пълно с хора чиито телефони са подобни, плюс Xiaomi-та - и как никой не се оплака - брат, клекнах с телефона в джоба и той се сгъна като лист хартия.
Може да е податлив на надраскване, може да има по-видими следи при изпускане на земята, но това с джобчето е изсмукано от пръстите условие за - "Стойте с 10 защото..."
Аксесоари

Един път ще ти се случи и ще ти се счупи телефона. Имаше един потребител във форума, който не беше забелязал, че Сонито му (Xperia Z3) от носенето в тесни джобове (дънки например) му се беше огънало, но не се беше счупило. Има и качена снимка. Именно тези тестове биха показали как с времето може да се промени телефона - от огъване на сглобката или чупене, до дисплей с бели петна.
Не е нужно да имат метал на гърба си вместо стъкло за да са здрави. За пример -S8 и Z3

Разбирам ги HTC това им е първият стъклен телефон няма как от първият път да се направи толкова здрав телефон по същият начин бяха и ксиоми с ми 5 итой с лекота се строши на тестовете, но си взеха поука и ми 6 нямаше проблем с теста U11 ще го пропусна но другата година ако искарат нещо яко ще скоча на него

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO

Колеги чета и се чудя някой знае ли наистина нещо за телефона или само си лафите. Телефонът всъщност е със силно полиран метален гръб, върху който има много тънък слой стъкло.

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie

Безсмислени тестове... Има ли за телевизори, компютри и т.н.? И да има и при тях е безсмислено. Колко идиоти има в света, които ще подложат телефона си на подобни издевателства ?

Тука идеята по-скоро е да се покаже при какви екстремни натоварвания колко издържат телефоните преди да откажат. Не може спрямо тоя тест да се отказвате от покупката на даден модел. По скоро да придобиете някаква представа за издражливостта на дадена сглобка.

Samsung Galaxy J7 2017

Точно така.

Аз пък си спомням М9, който се провали по подобен начин. Е... телефонът все още е в отлично състояние.
Или може би трябваше да се откажа от покупката му навремето от страх да не се сгъне в джоба ми...?!

(2017-06-14, 21:49:58)bobyn написа:  Колеги чета и се чудя някой знае ли наистина нещо за телефона или само си лафите. Телефонът всъщност е със силно полиран метален гръб, върху който има много тънък слой стъкло.

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Ти да не си го отварял?

Я гледай тука:

Прозрачен метал има Smile

Samsung Galaxy S10+ Green

На някой направи ли му впечатление как е сглобен телефона?
Няма нищо общо със старите НТС - та. Със сигурност са сменили развойния отдел. Сега напомня на Леново, но има огромен напредък. Вече не трябва да взривиш телефона за да смениш батерията.
Сега да вземат и дизайна да пооправят и ще стане нещо смислено.

__________________________
Харалампи изпи бирата

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 

(2017-06-16, 08:06:18)jorrddan написа:  На някой направи ли му впечатление как е сглобен телефона?
Няма нищо общо със старите НТС - та. Със сигурност са сменили развойния отдел. Сега напомня на Леново, но има огромен напредък. Вече не трябва да взривиш телефона за да смениш батерията.
Сега да вземат и дизайна да пооправят и ще стане нещо смислено.

__________________________
Харалампи изпи бирата

Че какво му е на дизайна?Не може всички да са еднакви.HTC си има собствен дизайн мноооого отдавна.Е,това не означава,че не може да бъде по-добър..но и това си го бива.Абе почнаха да вървят към правия път,ама да видим..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro

HTC U11 e вече в магазините на “Мтел” : http://www.mobilebulgaria.com/news/40426...е-на-“мтел

 

За 980 лева в брой с план 72 лева, не, мерси. По-добре от Техно веригите за 1449 лева.

POCO F5 12/256 GB





Вече е и в някои магазини Технополис - http://www.technopolis.bg/bg/Mobile-phon...K/p/570631

Не е зле първо да звъннете в магазина и да питате дали го има, защото бройките са по 1-2. Например в Технополис МОЛ България вече би трябвало да няма, защото сутринта купих единствената бройка Wink. В Технополис Люлин например сутринта бяха две бройки... и т.н.

^Честито!
Първи впечатления?

(2017-06-16, 12:28:09)bobytsekov написа:  защото сутринта купих единствената бройка Wink.

Как между другото го казваш Smile Ами честито тогава, чакаме отзивите!

Благодаря Smile
Първите впечатления, ама много първи, защото в момента нямам възможност да му обърна много внимание...
Страхотен екран. Самсунг може да са най-добрите, но НТС определено са се справили впечатляващо.
Усеща се страхотно в ръката, дори и с калъфчето от комплекта.
Много бърз и плавен. Което е в реда на нещата за флагман от 2017.
Засега толкова. Както казах, нямам възможност в момента да го ровичкам.
Иначе казано, в три букви, първото ми впечатление е "Уау!" Smile

Браво маняк.Честито и със здраве.По-късно да споделиш повече впечатления. Smile

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro

Честито!
Опцията HTC Edge Sence успя ли да я изпробваш?

POCO F5 12/256 GB





Ау, Бобиии, как си се прецакал, внимавай да не го счупиш, като го носиш в задния джоб......Big GrinBig GrinBig Grin
Шегувам се разбира се, честито и с s-off да си го ползваш, аз скоро нов телефон няма да видяSmile.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]

(2017-06-16, 12:28:09)bobytsekov написа:  Вече е и в някои магазини Технополис - http://www.technopolis.bg/bg/Mobile-phon...K/p/570631

Не е зле първо да звъннете в магазина и да питате дали го има, защото бройките са по 1-2. Например в Технополис МОЛ България вече би трябвало да няма, защото сутринта купих единствената бройка Wink. В Технополис Люлин например сутринта бяха две бройки... и т.н.

Честито със здраве и безаварийно да го ползваш, аз съм след теб :Smile уикенда може би Smile
P.S Драсни два реда по-късно като го разчукаш Smile

Ако се купи от техно веригите unlock версията ли си купуваш или не и ще имаш ли ъпдейтите на време или пак ще е същата история както в момента с HTC10 който е с януарският секюрити ъпдейт и няма никакви ъпдейти, а американската версия всеки месец има ъпдейти

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO

Родните техно вериги и оператори продават единствено "отключени" версии.

Кой, кога и къде ще получи ъпдейт зависи от НТС, не от веригата. Цяла Европа няма такива ъпдейти, не само купените от Техно веригите.

За Европа обикновено ъпдейтите са последни.... Не ги сравнявайте с Щатите и Тайван Smile

HTC U11 се радва на по-високи продажби от очакваното : http://www.mobilebulgaria.com/news/40430...очакваното

 
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)