Темата е заключена
Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC U11 представен на 16.05.2017

Хмммм за пореден път операторите къртят мивките. Освен , че цената е дебела с абонаментен план /1150-1350/ на въпроса, къде го имат наличен ме прехвърлят към магазин за инфо за доставка и като се опиташ да звъннеш или заето или реджект т.е с луната по-лесно ще се свържеш, А ЧОВЕК ИСКА ПАРИ ДА ИМ ДАВА !!!!
Аксесоари

@badzanga, не може да няма при операторите опция с предварителна поръчка от склад.

HTC U11 вече се предлага и от Telenor : http://www.mobilebulgaria.com/news/40443...га-htc-u11

 

Поръчах го :Smile , но никой като притежател не написа и два реда за телефона, bobytsekov обеща , ама взе телефона пръв и се скри :Smile

Ами... Smile
Телефонът е страхотен. Батерията е изненадващо добра. Камерата е отлична...
Edge Sense работи много добре. Не е нещо, без което не можем, но е приятна екстра. Например, докато карам колело, вадя телефона от джоба, стискам, за да стартирам камерата, стискам още веднъж, за да снимам, прибирам го в джоба. Доста по-лесно от търсенето на бутон по корпуса или пък по екрана.
Екранът пък, както казах, е страхотен. Много близък до Amoled, черното е уникално.
Доволен съм и от слушалките и качеството на звука, което предлагат.

Всъщност, до този момент не се сещам за нещо, което не ми харесва в U11. Това си е лично мое мнение естествено.

Много се радвам как се развиха нещата,защото първоначално го изкарваха едва ли не трагедия.
Май ще го взема и аз,защо вече няма тема в HTC раздела за него ?

Maximus VII Ranger | i5-4690K@4.4GHz+NH-U14S | G.SKILL 2x4 RipjawsX 1866M C9 | SS-660XP2 | Corsair Obsidian 750D | WD5000HHTZ | Dell U2414M | Vengeance® 1500 | Xbox 360 Wireless Controller

Тема не, но форум в НТС раздела ще има съвсем скоро Wink

(2017-06-21, 15:52:04)bobytsekov написа:  Ами... Smile
Телефонът е страхотен. Батерията е изненадващо добра. Камерата е отлична...
Edge Sense работи много добре. Не е нещо, без което не можем, но е приятна екстра. Например, докато карам колело, вадя телефона от джоба, стискам, за да стартирам камерата, стискам още веднъж, за да снимам, прибирам го в джоба. Доста по-лесно от търсенето на бутон по корпуса или пък по екрана.
Екранът пък, както казах, е страхотен. Много близък до Amoled, черното е уникално.
Доволен съм и от слушалките и качеството на звука, което предлагат.

Всъщност, до този момент не се сещам за нещо, което не ми харесва в U11. Това си е лично мое мнение естествено.

A  360 аудио записа и бумсаунда как са ? Smile

(2017-06-21, 21:32:27)badzanga написа:  A  360 аудио записа и бумсаунда как са ? Smile

Супер са Wink

Бумсаунда е достатъчно силен, а относно качеството... добро е, но би могло и по-добре. Правя сравнение с iPhone 7 Plus, който притежавах известно време и който звучи по-добре от U11. Става дума за говорителите, не за слушалките. Това разбира се не означава, че U11 не звучи добре, звучи и още как Smile

За 3D Audio-то още не мога да кажа. Трябва да снимам някое и друго видео в подходящо шумна обстановка и ще видим. Иначе акустичният фокус е готин Smile

bobytsekov имаш ли наблюдения колко горе доло "тайм он скийн" прави с едно зареждане? батерията е с някак странно малък капацитет и как държиш дисплея на автоматична яркост или като мен закован на 80% през цялото време
Star 

От няколко дни на пазара.Според мен един от фаворитите тази година Smile

Автоматична яркост.
Най-интензивното му натоварване за деня беше около два часа и половина игра на PvZ2 и SkyForce. Между другото по време на игра батерията се държи много добре.
През останалото време съм го ползвал за рутинни неща - имейли, малко музика, малко YouTube, Facebook и т.н.

   

Здравейте,
Дали в България ще продават червената версия?

Ericsson A1018s-Motorola C 350-Motorola L6-Motorola RAZR V3i-Sony Ericsson K750i-Sony Ericsson W910i-Nokia X6 16GB-HTC Desire-HTC Sensation-HTC EVO 3D-HTC One X-HTC One-HTC ONE M8-Lenovo vibe Z2-Iphone 6s plus-HTC 10-Samsung note 8

Възможно е.
Най-добре питай във Фейсбук страницата на HTC Bulgaria. Там общо взето отговарят бързо, стига да имат отговор на въпроса ти Wink

Утре ходя към София и да ви попитам,къде да търся черния вариант ?И кои търговци да избягвам ?

Maximus VII Ranger | i5-4690K@4.4GHz+NH-U14S | G.SKILL 2x4 RipjawsX 1866M C9 | SS-660XP2 | Corsair Obsidian 750D | WD5000HHTZ | Dell U2414M | Vengeance® 1500 | Xbox 360 Wireless Controller

Технополис? Операторите? Всички го имат. Само трябва да провериш в кой точно магазин.

Операторите до колкото разбрах от темата го продават скъпо.Ще го купувам без план,кеш.
Техноизмамниците не ги обичам,но ще ги видя.

Maximus VII Ranger | i5-4690K@4.4GHz+NH-U14S | G.SKILL 2x4 RipjawsX 1866M C9 | SS-660XP2 | Corsair Obsidian 750D | WD5000HHTZ | Dell U2414M | Vengeance® 1500 | Xbox 360 Wireless Controller

В повечето магазини на Технополис го има черният вариант Smile

Вече съм горд собственик ,черен от Мтел ?????

(2017-06-24, 12:46:54)badzanga написа:  Вече съм горд собственик ,черен от Мтел ?????

Честито! Smile
И... нали знаеш... чакаме впечатления Smile

Абре Боби къде ми е виджета хора???

Нови интетесни неща.
http://www.mobilebulgaria.com/news/40486...%D0%B2-u11

POCO F5 12/256 GB





(2017-06-24, 19:07:56)badzanga написа:  Абре Боби къде ми е виджета хора???

Кой уиджет ?

(2017-06-24, 19:55:14)Boby13 написа:  Кой уиджет ?

Този дето е решетка с контакти (снимки) !

Този уиджет го няма от мнооого време. Не помня кога, но наистина много отдавна го махнаха, заедно с още не малко други.

Хмммм на М9 го имам и как може да махнат нещото дето всички го изкопираха?
Не че имам глобални наблюдения за един ден, но батерията учудващо добре се държи Smile
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)