Темата е заключена
Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC U11 представен на 16.05.2017
#26

HTC представи новите модели U Ultra и U Play : http://www.mobilebulgaria.com/news/39412...%B8-u-play

 
Аксесоари
#27

Отзад Самсунг, отпред LG, как да не се влюбиш?
Поне вървят към намаляване на рамките.
И цената, изненадващо е по - ниска от на другите флагмани или е среден клас. Тогава ще е върховна.
Като си спомня качеството на първото поколение Ultra Pixel TM, силно ме притеснява второто.
Снимките на цветета ще изглеждат уникално, не се съмнявам. В реалния живот ще си остане :
-как му е камерата?
-а ти знаеш ли колко силно свири?

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
#28

Какво общо има отпред пък точно с LG??? Отпред си е htc от плът и кръв. Отзад е чист самсунг, с тая камера....

Относно камерата - първото поколение UltraPixel не ставаше, защото имаше само 4 пиксела и уловения детайл беше се едно сниман с VGA камера. Тук говорим за 12 мегапиксела вече - основният проблем е оправен на хартия. Само трябва да видим как се представя в реални условия.
И това изобщо не са им флагмените с тези процесори. Медиатек и 821? С флагмена си във всички случай ще се постараят повече.

Trust nobody who smiles before 10am...

#29

Те дори и не са споменали думата "флагман" но я чакай...какво му е на SD821?
#30

Отзад ултрата честно в първия момент го помислих за ноте5, макар, че и с6 и 7 са 1:1 ... прекопира ли са самсунг много добре ... Отпред като светне екрана, или по скоро екраните, силно напомня V серията на LG ... HTC от плът и кръв единствено по по голямата рамка отдолу ... макар, че и тя е изтъняла, та май само надписа остава ... Доста добре на фона на предните им модели.
#31

(2017-01-12, 13:57:03)GH0STFACE написа:  Те дори и не са споменали думата "флагман" но я чакай...какво му е на SD821?
....Или пък на камерата, която е същата и в HTC 10.....нооо, хейта мисля е по-важен!

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
#32

Едва ли ще е флагмана им. 5.7" екран + още един малък, толкова огромен телефон не е флагман. Вероятно в Барселона ще покажат флагмана, нещо с по-нормални размери и хардуер като на останалите.

Samsung Galaxy S4
#33

(2017-01-12, 13:57:03)GH0STFACE написа:  Те дори и не са споменали думата "флагман" но я чакай...какво му е на SD821?
Нищо му няма. Просто не е последния им модел на Куалком (:

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Trust nobody who smiles before 10am...

#34

Хубави са телефоните, но HTC U Ultra без договор ще се предлага на цена от 1500лв, а HTC U Play също без договор ще е 950лв., малко е висока цената, все пак HTC U Ultra не е флагман.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#35

Това имах предвид, че за нефлагман цената е висока.
В HTC 10 не харесвам камерата, защо в този да я харесвам?
Не е хейт, а обективно, неповлияно от фенски звездички мнение

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
#36

(2017-01-12, 17:26:30)hazART написа:  Хубави са телефоните, но HTC U Ultra без договор ще се предлага на цена от 1500лв, а HTC U Play също без договор ще е 950лв., малко е висока цената, все пак HTC U Ultra не е флагман.
Да не забравяме, че тези телефони ще се появи някъде Март месец. Което за телефони със спецификации от 2016 е ужасно късно. Не схващам каква беше идеята на HTC да пускат подобни модели, освен да ги ползват като тестове да видят как клиентите ще приемат новия дизайн.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Trust nobody who smiles before 10am...

#37

Отпред...айфон, отзад Самсунг. Огромен телефон, с мижава батерия. Малкия е с отчайваща батерия, и стар Андроид.
Цените са шокиращи!!! 1500лв....леле леле....
Тая фирма, спирам да я коментирам.
#38

То батерията добре, ако всичко е оптимизирано както трябва, може и горе-долу да държи, по пак е малко, трябваше да е повече.
Цените са без коментар, като виждат, че са почти на дъното, за какво са ги пуснали толкова високи цени, и съм съгласен с smiley, като излезат към Март, вече може и да е късно Big Grin
За спецификацийте, може да искат да напомпат флагмана с най-актуалните характеристики, но там цената каква ще е, никой незнае Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#39

Аз не разбирам защо винаги се коментират батерийте, като каква и да е вътре всички телефони си го изкарват деня с нормалните неща!

XIAOMI MI5S..
#40

A зaщо сaмо един ден трябвa дa изкaрa?!

#TeamPixel
#41

Любопитни неща от Финансовия директор на HTC Чиалин Чанг разкриват Road map-a на HTC за 2017 в cnet и engadget

Цитат:- 6 до 7 устройства за 2017 година (2-те вече са факт)
- нови модели Desire
- One серията става mid-range
- Новия флагман няма да се казва HTC 11

Always looking forward
#42

Имаше изтекло инфо  в нета ,че днес HTC ще прави някакъв анонс /пролетта идва или нещо подобно / ,но няма нищо. Някой да знае нещо по въпроса ? Благодаря !
#43

Единственото инфо засега е потвърждение на варианта на HTC U Ultra със Sapphire glass гръб и 128 GB ROM. В продажба от 28 Март.


Прикачени файлове
.jpg 34695-5a1570a6_945_556.jpg Размер: 81.13 KB  Сваляния: 70

POCO F5 12/256 GB





#44

Рони го каза, ето и линк!
Общо взето, корабът потъва бавно...

http://gknmission.org/2017/03/20/htcs-my...e-u-ultra/
#45

(2017-03-20, 19:18:00)ronnie72 написа:  Единственото инфо засега е потвърждение на варианта на HTC U Ultra със Sapphire glass гръб и 128 GB ROM. В продажба от 28 Март.
Ами то това нещо излиза на $1049 !?!?!

Опс....Нещо съм объркал с преизчисляването на валутите....Само $950 !

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
#46

То тая компания вече и нов флагман да пуснат никой не го интересува вече ... Толкова я оплескаха че няма на къде.
#47

(2017-03-20, 20:12:35)don_gori написа:  То тая компания вече и нов флагман да пуснат никой не го интересува вече ... Толкова я оплескаха че няма на къде.
Колега аз се интересувам, а и да ти кажа честно невиждам какво са го оплескали с телефоните си .Ползвал ли са HTC ?
#48

Да колега ползвал съм даже доста отпреди да пуснат 1я андроид , бяха ми любима марка дълги години и съм сменил сигурно 7 8 техни модела, но просто я няма тая енергия в телефоните им. От компанията напуснаха ключови хора, които движеха всичко ... в момента колкото и да не ми се иска са на доизживяване и е въпрос на време да затворят кепинците ..
#49

(2017-03-20, 20:38:46)don_gori написа:  Да колега ползвал съм даже доста отпреди да пуснат 1я андроид , бяха ми любима марка дълги години и съм сменил сигурно 7 8 техни модела, но просто я няма тая енергия в телефоните им. От компанията напуснаха ключови хора, които движеха всичко ... в момента колкото и да не ми се иска са на доизживяване и е въпрос на време да затворят кепинците ..

Те кепенците няма да затворят а някой ще ги глътне, ама лошото е ,че още не виждам друга марка която да ме грабне както HTC го направиха навремето/и до ден днешен/ още преди андроида.
#50

(2017-03-20, 20:12:35)don_gori написа:  То тая компания вече и нов флагман да пуснат никой не го интересува вече ... Толкова я оплескаха че няма на къде.

(2017-03-20, 20:38:46)don_gori написа:  Да колега ползвал съм даже доста отпреди да пуснат 1я андроид , бяха ми любима марка дълги години и съм сменил сигурно 7 8 техни модела, но просто я няма тая енергия в телефоните им. От компанията напуснаха ключови хора, които движеха всичко ... в момента колкото и да не ми се иска са на доизживяване и е въпрос на време да затворят кепинците ..

Offtopic Не виждам това какво общо има с очаквания нов флагман HTC Ocean, но щом модераторите допускат подобни общи приказки, реших и аз да изкажа мнението си за миналото и бъдещето на HTC...
Моето скромно мнение е че тайванците направиха почти невъзможното и немислимото от лидер и иноватор в индустрията да стигнат до мноооого последователни тримесeчия на загуби и сривове в цените на акциите на компанията и т.н.
Колкото и мъчно да ми е да го призная през последните поне пет години, телефоните им бяха прекрасни но винаги имаше едно НО... без да се впускам в подробности на първо четене се сещам за One X страхотен телефон с умопомрачителни спецификации за времето си, НО скапан прегряващ чипсет от Nvidia... Нищо наследника му "оригиналния" One: страхотен дизайн спечелил куп награди включително телефон на годината, НО безпрецедентната издънка с лилавата камера... Нищо дойде и М8 страхотен балансиран телефон, НО със старата камера от М7 и с "огромни" рамки около дисплея... След него дойде и М9 доста добър(според мен) НО безмилостно отречен от всички заради SD810, не особено убедителната камера и познатия дизайн от М8... Миналата година дойде и 10, може би най-доброто от тайванците до момента според мнозина, НО вече беше много късно за него. Хората ги бяха забравили, след многобройните разочарования никой не се интересуваше от тях, а и ценовата им политика допълнително стимулира отлива на клиентела... Самия факт че най-активните модератори в раздел HTC в момента са с: единия с iPhone другия с Nexus 6 говори достатъчно красноречиво...
Сега няколко думи за бъдещето... за момента компанията е "над линията". HTC 10 донесе приходи, освен това компанията произвежда Pixel и Pixel XL които за съжаление не са особенно масови, но все пак са положителни от финансова гледна точка. Новия флагман HTC Ocean засега е обвит в мистерия никой не говори за него, дали ще бъде успешен или не е рано да се каже. Факт е че изключително малко се говори за него, сякаш никой не се интересува, което е притеснително... Дали компанията ще се върне някога към верния път и положението си на лидер от вече не толкова близкото минало... аз като фен на тайванците не бих заложил на това... за съжаление.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 8 гост(и)