Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Спукан дисплей S6 edge+
#1
Shocked 

Здравейте, преди няколко дни ми се случи следния проблем: телефона ми S6 edge+ се оказа със спукан дисплей без телефона да е изпускан, изкривяван или без каквато и да е физическа намеса. Пукнатината беше по цялата дължина на дисплея от дясната му страна. Телефона е със стъклени протектори за дисплея и панела отзад, като те нямат абсолютно никакви увреждания. Разбира се свързах се със Самсунг и днес телефона беше изпратен за поправка, с уговорката, че, ако намерят доказателства за физическа намеса, то ще трябва да бъде заплатено за неговата поправка. Телефона е закупен от онлайн магазин на Самсунг в Лондон и си контактувам с техния център за техническа поддръжка, като въобще не съм доволен от услугите, които предоставят. Както и да е, уведомени са за всичко, но вчера след лек натиск на дисплея, за да съм сигурен, че протектора е добре прилепнал се спука дисплея и от лявата страна. Предполагам, ще зададат въпроси относно това, но няма да давам излишни обяснения, ако не поискат такива. Големия въпрос за мен обаче е, някой друг имал ли е подобен проблем, да остави телефона да се зарежда, на масата или същия да е бил в пълен покой някъде в джоба или където и да било и след като го отключи да открие, че вече има "екстрата" спукан дисплей. Проверявах в интернет и се оказа, че има подобен проблем с едж устройствата от 6-та серия и събирам повече информация дали и в България има потърпевши от тази допълнителна "екстра". Разбира се очаквам и от Самсунг да направят всичко възможно да си спестят безплатната поправката на телефона, но същия буквално изглежда като нов и в никакъв случай няма да допусна да платя каквато и да е сума за нещо за което нямам никаква вина.

ПП: От отговорите, които получих от Самсунг останах с впечатление, че те са наясно, че проблема е вследствие на производствен или софтуерен проблем, но все пак ще изчакам за да видя как ще продължи кореспонденцията. Също, ако приемем, че повредата е в следствие на физическа намеса от моя страна, то ме кара да си задам следния въпрос: Наистина ли се оказва, че един стъклен протектор е по-здрав от дисплея на първия телефон с извит екран?

Iphone X 256GB / Samsung Galaxy S8 (SM - G950F) / Samsung Galaxy S6 Edge Plus (SM - G928F) 64GB / Samsung Galaxy S6 Edge (SM - G925F) 32GB / Samsung Galaxy S4 LTE (GT-I9505) / Iphone 4S 64GB
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)