Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейт до Андроид 7.0

Някой получи ли ъпдейта?
Цитирай
Аксесоари

(2017-07-02, 13:13:37)geni83 написа:  Някой получи ли ъпдейта?

При мен го няма още. на мтел съм, ако това има значение.
Цитирай

снощи ми сигнализира че имам нов ъпдейт Smile Утре ще го инсталирам и пробвам как е

Sony Ericsson k850I --> Sony Xperia P ------> Sony Xperia Z1 ----> Sony Xperia Z5 Premium ----> Samsung S10 
Цитирай

Супер зле ми стана телефона след новия ъпдейт. Лагва постоянно и правя рестарт по 3 пъти на ден. Направо не мога да го понасям вече.
След рестарт работи ОК няколко часа и пак почва....   Yikes

Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z5 Compact

Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi 13
Цитирай

явно не си върнал настройките или не си прали поправка
не може да е толкова зле
Цитирай

(2017-07-05, 06:56:59)Globe написа:  снощи ми сигнализира че имам нов ъпдейт Smile Утре ще го инсталирам и пробвам как е

На кой оператор сте че получихте ъпдейта.. При мен го няма още
Цитирай

на мтел ,но телефона е закупен от Citytel

Sony Ericsson k850I --> Sony Xperia P ------> Sony Xperia Z1 ----> Sony Xperia Z5 Premium ----> Samsung S10 
Цитирай

Получих го.
Не виждам особена разлика. Единствено сякаш загрява малко повече при средна употреба. Но пък може да е просто от горещото време.
Като батерия или производителност - не виждам разлика

Sony Xperia T  LT30p --> Sony Xperia Z5 Dual--> Sony Xperia 5 ii
Цитирай

И аз го получих преди 2 дни, в батерията няма разлика, поне засега, единствено иконите са малко по- различни.
Цитирай

Аз също получих ъпдейта няма разлика според мене, но много грее, ама много.. Не мога да го задържа в ръцете просто много грее..
Цитирай

(2017-07-05, 10:36:36)Sev написа:  явно не си върнал настройките или не си прали поправка
не може да е толкова зле
Точно толкова зле е... Не минава ден без няколко рестарта. Наистина не съм връщал настройки, инсталирах със запазване на данните.
Но май ще преинсталирам, защото не мога да го понасям вече. Кой е по-добрият вариант - връщане на настройки или Repair?

Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z5 Compact

Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi 13
Цитирай

Разбира се reset на устройството най-добре.

 
Цитирай

Това се прави от "Възстановяване на фабрични данни", нали?
Мога ли да си създам резервно копие, което да върна след ресета?

Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z5 Compact

Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi 13
Цитирай

Да, може всичко да се запази на pc например преди това.

 
Цитирай

(2017-07-16, 09:58:37)soki написа:  Кой е по-добрият вариант - връщане на настройки или Repair?

Reset (връщане на фабрични настройки) не е най-добрия вариант.

Repair през Xperia Companion е най-добрия.
Цитирай

Е при мен този ъпдейт въобще не мисли да идва. Z5 compact, Telenor.Къде си????
Цитирай

(2017-07-17, 09:52:07)GH0STFACE написа:  Reset (връщане на фабрични настройки) не е най-добрия вариант.

Repair през Xperia Companion е най-добрия.

За жалост късно го виждам. Направих връщане на фабрични настройки. Е, проблемът остана. Bu
Установих, че вместо рестарт, помага и друга врътка: включване и изключване на режим STAMINA. Странно е, но след тази процедура, телефонът се забързва както нормално... докато пак не започна да лагва.... Поне не рестартирам по няколко пъти на ден, но пак е достатъчно дразнещо.

Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z5 Compact

Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi 13
Цитирай

И при мен го няма още. Със CE1 съм.
Цитирай

Аз го получих пък преди бг операторите, въпреки че обикновено получавам по късно.

Sent from my E6653 using Tapatalk
Цитирай

http://www.gsmarena.com/sony_issues_a_fi...-26537.php
Цитирай

(2017-08-02, 21:56:52)Sev написа:  http://www.gsmarena.com/sony_issues_a_fi...-26537.php

Чудих се как от няколко дена не ми е забивал и сега видях, че приложението Movie Creator се е ъпдейтнало автоматично. Явно е помогнало! Smile  Благодаря за новината!

Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z5 Compact

Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi 13
Цитирай

Тъй като не ми се чакат Мтел да пуснат ъпдейта (7.1.1) бихте ли споделили кой FTF би бил най-подходящ за България?

Sony Xperia Z5 Compact E5823
Цитирай

За да направим това трябва да кажете какъв точно телефон използвате (модела).

https://xpericheck.com/ на "Z5" излизат 6 устройства.
Цитирай

Е*а неговата мама! Всеки път като пуснат ъпдейт, чакам след това по 4-5 месеца докато дойде. От половин година съм на Ябълка. Направо се родих - ъпдейти 4-5 години, няма забивания, няма прегрявания, няма крашове на програмите. Кога дойде за компакта тогава. Писна ми. Butter
Цитирай

(2017-08-23, 18:18:51)nnvviiddiiaa написа:  ...От половин година съм на Ябълка. Направо се родих - ъпдейти 4-5 години, няма забивания, няма прегрявания, няма крашове на програмите....
Дишай спокойно и при другите брандове е същото.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)